یکی از کاربرد هایی که برای آن می توان نام برد این می باشد که بعد از اجرای بتن رنگی به عنوان کفپوش پایانی ریخته می شود. در واقع می توان گفت که یک پودر از نوع پایه سیمانی است که بتن قدیمی و جدید را به یک متصل می کند و پیوندی کاملا استوار را بین آن ها ایجاد می کند.
استفاده از آن به سطح مزایای زیادی می بخشد و یکی از این مزیت ها ضد سایش کردن می باشد و دیگری عایق کردن در مقابل گرما و رطوبت گزارش شده است. از دیگر ویژگی های آن می توان گفت که در برابر نفوذ بنزین، آب، روغن ها و مانند این ها بسیار مقاوم هستند، در اثر ریزش مواد چرب مانند روغن به هیچ عنوان سطرح لغزنده نخواهد شد و سرخورگی به وجود نخواهد آمد و در هر شرایطی به سادگی قابلیت شستشو و نظافت دارد.
استفاده از پورد کرودور در چه مکان هایی می باشد

به دلیل این که در مقابل انواع فشار ها می تواند مقاومت بالایی را از خود نشان بدهد، در بسیاری از مکان های صنعتی و تجاری استفاده می شود. به عبارتی دیگر می توان گفت که استفاده از پورد کرودور برای اجرای بتن رنگی در قسمت هایی که شلوغ و پر تردد است، بسیار می تواند کاربردی باشد زیرا از بهترین معدن های کشور، سنگدانه های مرغوب معدنی استخراج شده اند و در این پودر ها به کار گرفته شده اند که همین عامل قادر است که عمر کفپوش را تا سالیان سال تا حدود ۱۰ سال زیاد کند. برای این که سطحی کاملا صاف و یکنواخت داشته باشید باید از ماله پروانه ای برای اجرای این انواع استفاده کنید.