1. این دستگاه دارای سرعت چاپ ۷۵ برگ در دقیقه می باشد.
  2. قابلیت چاپ از سایز A6 تا A3 را دارا می باشد.
  3. علاوه بر کپی امکان اسکن و پرینت به همان سرعت کپی وجود دارد.
  4. دارای تغذیه کننده اتومانیک کاغذ (ADF) و چهار کاست می باشد.

ویژگی های این دستگاه

  • قابلیت سورت و تفکیک جزوات از هم را دارد.
  • حافظه داخلی جهت نگهداری عملیات در حال انجام را دارد.
  • کیفیت چاپ برگ اول با آخر یکی می باشد.
  • این دستگاه استوک می باشد و بازسازی کامل توسط فروشگاه صورت میگیرد.

هیجان سرعت بالا

دستگاه کپی استوک ریکو مدل aficio ۲۰۷۵ یک وسیله تکثیر سرعت بالا می باشد و بسیار مناسب دفاتر فنی و چاپ و تکثیر است که قابلیت اسکن و پرینت با همان سرعت بالایی که کپی می گیرد را دارد و از سایز A5 تا سایز A3 را پوشش می دهد. در این دستگاه تعداد چاپ محدودیتی ندارد و از ۱ برگ تا ۱ میلیون برگ پاسخگوی نیاز شما خواهد بود. لوازم و قطعات آن در بازار به وفور وجود دارد و مشکلی بابت تامین فطعات خریدار را تهدبد نمیکند و لوازم آنها به نسبت قطعات شارپ و کانن و توشیبا ارزانتر بوده و هزینه تعمیرات کمتری را شامل می شود.
بالاترین کیفیت چاپ

قسمت عمده کیفیت چاپ دستگاه کپی استوک ریکو آفیشیو 2075 مربوط به درام است که از آن جا که تهیه درام این دستگاه ارزان تر است نسبت به سایر مدل های مشابه از این جهت ما این وسیله را با درام نو به مشتری تحویل می دهیم تا از لذت چاپ با کیفیت بهره مند باشند.
از آن جا که بسیاری از مشتریان ما از شهرستان ها می باشند بنابراین وجود تکنسین آشنا به دستگاه در شهر ایشان بسیار مهم می باشد که با توجه به محبوبیت و شهرت این مدل در بین مردم، در شهر های مختلف تکنسین این دستگاه وجود دارد و امکان ارایه خدمات در شهر های مختلف میسر است.