کسانی که نمی توانند ایمپلنت را انجام دهند

-افرادی که بیماری سیستماتیک اتو ایمیون ( خود ایمنی ) دارند و یا در حال شیمی درمانی هستند.
-افراد زیر ۱۸ سال که استخوان فک آن ها به حد کافی رشد نکرده است. -بانوان باردار ( برای کاشت باید تا زایمان و تولد فرزند صبر کنند ). -افراد الکی و معتاد. -افرادی که پرتو درمانی در ناحیه سر و گردن داشته اند. -افراد با فشار خون بالای کنترل نشده. -افرادی که از لحاظ روانی در وضعیت مناسب نیستند ( اسکیزوفرنی، شیزوفرنی و … ).
کسانی که می توانند با رعایت نکاتی ایمپلنت را انجام دهند

-در بیمارانی که استخوان آن ها تحلیل رفته است تا باز سازی استخوان می توان این عمل را انجام داد. -کسانی که به بهداشت دهان و دندان خود اهمیتی نمی دهند می توانند با رعایت و انجام نکات بهداشتی کاشت را انجام دهند. -بیماران دیابتی به شرط پایین نگه داشتن قند حداقل ۳ ماه قبل از ایمپلنت می توانند عمل کاشت را انجام دهند ( یعنی اگر قند خون نوسان زیادی داشته باشد، التیام بافت های بدن به کندی صورت می گیرد که در نتیجه این عمل جراحی موفقیت آمیز نخواهد بود). -لازم به ذکر است افرادی که دندون قروچه دارند، احتمال شکست ایمپلنت دندان در آن ها وجود دارد که از نایت گارد برای جلوگیری از این آسیب استفاده می شود. -افرادی که در قلب خود فلز گذاشته اند یا ایست قلبی داشته اند اما در حال حاضر سلامت هستند و وضعیت پایدار دارند با بی هوشی و آرام بخش می توان این کار را برای آن ها انجام داد. -افرادی که حمله قلبی داشته اند هم می توانند این عمل را انجام دهند ولی پس از گذشت ۶ ماه و در صورتی که از نظر متخصص قلب اشکال نداشته باشد.

تشخیص امکان یا عدم امکان کاشت ایمپلنت توسط بهترین متخصص ایمپلنت باید انجام شود. با دندانپزشکی کسرا تماس بگیرید و با مراجعه به دکتر آریام با کیفیت ترین کاشت دندان را شاهد باشید.