این سبک از نما را می توان به طرق های متنوعی پیاده سازی کرد که در ادامه شما را با این شیوه ها آشنا خواهیم کرد:

  1. Facade: در این روش ابتدا باید روی دیوار ساختمان را شبکه بندی کرد و سپس فریم های آلومینیومی را بر روی آن قرار داد و پس از آن اقدام به قرار دادن شیشه ها بر روی آن ها باید کرد به طوری که قاب را به خوبی مورد پوشش خود قرار دهند. با پیاده سازی این روش شما از بیرون شاهد تنها فاصله ای به اندازه ۱ تا ۲ سانتی متر بین شیشه ها هستید.
  2. کراتین وال شیشه ای: این روش اجرا خود شامل دو شیوه دیگر می شود. در این مورد مفصلا در یک مقاله جدا توضیحات لازم را ارائه داده ایم. می توانید به لینک مربوطه رجوع کنید و اطلاعات لازم در این زمینه را به دست آورید.


پیاده سازی نمای ساختمان فریم لس با پروفیل آلومینیوم، با ما تماس بگیرید.

شیوه های مختلف پیاده سازی نمای کراتین وال

  • U_channel: برای سازه هایی که دارای ارتفاع کمی هستند مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله روش های ارزان قیمت است.
  • Full Frameless_Unit: اگر به دنبال راهی هستید که سریعا کار نما سازی را به اتمام برسانید و در عین حال کاملا مورد اطمینان و با پایداری و مقاومت بالا این کار را انجام دهید، میهن غدیر استفاده از این روش را به شما پیشنهاد می دهد. طریقه پیاده سازی به این صورت است که در کارخانه بر روی کاست های آلومینیومی، شیشه ها قرار می گیرند و در واقع محصول ارائه شده به شما به صورت پنل پیش ساخته است که این پنل ها باید بروی لامل ها که روی دیوار پیچ شده اند قرار گیرند تا کار نما سازی به پایان برسد.