-این چادر ها را با استفاده از پروفیل آلومینیوم ۶۰۶۳ می سازند زیرا که دارای سختی بالایی می باشند. و برای اتصال کردن آن ها با یک دیگر از روش جوشکاری استفاده می کنند و پس از انجام این کار، تست می شوند و مورد آب کاری گالوانیزه قرار می گیرند.

-از پارچه ای که برای پوشاندن سقف ها و دیوار ها استفاده می شود، نوع ۱۱۰۰ است که دارای وزن ۲۷۵ گرم می باشد که شامل الیاف پلی استر و pvc است. این نوع پارچه کاملا در برابر آتش مقاوم است.

-به منظور جلوگیری از ورود اشعه خورشید به داخل و همچنین دیر کثیف شدن آن ها، پوششی خارجی با مواد PVDF به پوشش اولیه آن اضافه شده است.

-تغییرات دمایی بین محدوده ۳۰- تا ۷۰+ درجه سانتیگراد و همچنین وزش باد تا اندازه ای با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت هیچ تاثیری بر روی چادر نخواهد گذاشت.

این چادر های آلومینیوم چه مزایا و کاربری دارند

به صورتی کلی می توان گفت که برای حداث سالن های از نوع نمایشگاهی یا فرهنگی یا ورزشی یا …، پروژه هایی که باید به صورت همایشی برگزار شوند، مراسم هایی که باید برای افتتاحیه و کلنگ زنی انجام شوند، بیمارستان هایی که به صورت صحرایی در شرایط بحرانی باید احداث گردند، ساخت انبار برای کارگاه ها و کار خانه ها، ساخت پارکینگ هایی که باید به صورت سقف دار باشند تا باران و آفتاب به اتومبیل برخورد نکند، گل خانه ها و دیگر مکان هایی مانند این ها استفاده از این چادر ها بسیار پر کاربرد می باشد.
تهیه پروفیل آلومینیوم از mihanaluminium.