بشقاب چاپ سابلیمیشنبشقاب بکی از اقلام پرمصرف و پرطرفدار چاپ سابلیمیشن است که جلوه تزئینی زیبایی ایجاد میکند و فضای منزل یا محل کار شما را بسیار جذاب می کند و بعنوان هدیه و یادگاری بسیار گزینه ی مناسبی می تواند باشد. بشقاب نیز مانند بقیه اقلام چاپی دارای انواع مختلفی است که در اینجا چند نمونه را معرفی می کنیم. لازم بذکر است بشقاب های ارائه شده صرفا جنبه تزئینی دارند و قابل استفاده بابت غذا خوردن و مصارف مشابه نمی باشند و کلیه این مدلها با پایه ی نگهدارنده تحویل می گردد.خرید دستگاه چاپ روی تیشرت در پارسا پرینت.انواع بشقاب های مناسب برای چاپ سابلیمیشنبشقاب مدل خاطره: این بشقاب دارای حاشیه ی طلایی رنگ با نقوش زیبا است و جنس آن از چینی و ابعاد چاپ در مرکز آن ۱۵ سانتی متر می باشد. وزن بشقاب ۴۶۰ گرم و قطر آن ۲۴ سانتی متر است و با پارچه نمدار قابل تمیز کردن است.

پیش دستی پرشیا: کمی از بشقاب کوچکتر است دارای زمینه سفید رنگ و دور آن طلایی و سرمه ای رنگ است. جنس آن از چینی و ابعاد چاپ در وسط آن ۹ سانتی متر است. وزن پیش دستی ۳۶۰ گرم و قطر آن ۲۰ سانتی متر است.

بشقاب مدل صدف: این بشقاب از جنس چینی است و سفید رنگ با نقوش زیبا است و دور آن دایره ی طلایی رنگ دارد. این بشقاب از دیگر مدلها روشن تر بوده و چاپ بسیار زیبایی را ارائه می دهد. ابعاد چاپ مرکز آن ۱۵ سانتی متر است. وزن بشقاب ۴۶۰ گرم و ضخامت آن ۲۴ سانتی متر است و با پارچه نمدار قابل نظافت است.

پیش دستی هتلی: این مدل پیش دستی ها مشابه پیش دستی های مورد استفاده در هتلها می باشد و کاملا سفید و بدون طرح ونقش است و بعلت کوچکتر بودن ارزانتر و به صرفه تر هستند. ابعاد چاپ در آنها ۹ سانتی متر است و وزن آن ۳۶۰ گرم و جنس آن چینی و قطرش ۲۰ سانتی متر است. این پیش دستی در جعبه مخصوص و با پایه ارائه می شود.

دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا C652مشخصاتدستگاه دیجیتالی و دارای صفحه پنل لمسی است با چاپ لیزری رنگی.

دستگاه دارای ۴ کاست مجزا، ADF، دوبلکس و سورت دیجیتالی است.

امکان چاپ به صورت مستقیم از طریق فلش را دارد و امکان اتصال به شبکه و از طریق usb را نیز دارا می باشد.

سرعت چاپ دستگاه ۶۵ برگ در دقیقه برای چاپ تکرنگ و ۵۰ برگ در دقیقه برای چاپ رنگی است برای کاغذ A4 و ۳۳ برگ در دقیقه برای تکرنگ و ۲۸ برگ در دقیقه برای رنگی برای کاغذ A3 می باشد.

دستگاه کپی استوک رنگی کونیکا مینولتا C652 ظرف مدت زمان ۴۵ ثانیه گرم می شود و آماده بکار می گردد.

کیفیت چاپ در زمان کپی برداری ۶۰۰*۶۰۰ dpi است.

سایز کاغذ مورد استفاده از A5 تا A3 است و امکان چاپ متوالی ۹۹۹۹ برگ را دارد.

بزرگنمایی و کوچکنمایی از ۲۵ درصد تا ۴۰۰ درصد است که امکان تغییرات ۱ درصدی را دارد.

مدت زمان خروج اولین برگ کپی پس از گرم شدن در تکرنگ ۳٫۸ ثانیه و در رنگی ۵٫۵ ثانیه است.


خرید دستگاه کپی استوک در پارسا پرینت.خصوصیات کپی رنگی کونیکا مینولتا مدل C652امکان چاپ پرینت از طریق برد پرینتر داخلی را دارد. پرینت از سایز A5 تا A3 با کیفیت لیزری و تمام رنگی.

کیفیت پرینت چاپ شده ۶۰۰*۱۸۰۰ dpi است.

سرعت چاپ پرینت در سایز A4 در تکرنگ ۶۵ برگ و برای رنگی ۵۰ برگ در دقیقه است و سرعت پرینت در سایز A3 در تکرنگ ۳۳ برگ در دقیقه و در رنگی ۲۸ برگ در دقیقه است.

امکان اسکن رنگی تا سایز A3 توسط برد اسکنر داخلی دستگاه وجود دارد.

سرعت اسکن ۷۸ برگ در دقیقه است.