می توان گفت که طرح های زیبا و مختلفی برای انواع تایل ها وجود دارد و سبب می شود که زیبایی فضا دو چندان شود و همچنین انواع ساده آن نیز موجود می باشد. تایل های سقفی به صورت ابعاد 60 در 60 تولید می شوند اما در صورت نیاز و سفارش مشتری می توان آن ها را در ابعاد دیگری نیز تولید کرد.


ویژگی تایل های ساده چیستتایل گچی کناف ساده از روکش PVC آنتی استاتیک سفید ساخته شده است. این انواع به دلیل نداشتن سوراخ، قابلیت جذب صوت ندارند. شما می توانید انواع متنوعی از آن ها را به صورت رنگ شده و روکش دار تهیه کنید. جنسی که برای روکش آن در نظر گرفته شده است موجب شده که کار نظافت و تمیز کردن را به میزان چشمگیری آسان کند. این نوع از محصول را می توان در قسمت هایی که رطوبت زیاد می باشد مانند بخش هایی که لوله های تاسیساتی از آن جا عبور می کنند، با به کار گیری لایه هایی از آلومینیوم استفاده کرد.


رنگ های آکرلیک چه ویژگی هایی دارندتایل گچی که با استفاده از رنگ آکرلیک سفید رنگ آمیزی می شوند، خاصیت ضد باکتری دارند و شامل آنتی استاتیک می شوند. این کار سبب می شود که میکرو ارگانیسم ها بر روی سطح تایل نتوانند رشد کنند و محیطی کاملا تمیز و بهداشتی را برای شما به ارمغان می آورند. این نوع از رنگ ها برای استفاده در پوشش سقف کاذب که به صورت شبکه ای هم می باشد، بسیار گزینه مناسبی .است زیرا که از نظر هزینه برای شما بسیار صرفه جویی خواهد شدبرای تهیه گچبرگ و سپری سقف کاذب با ما تماس بگیرید.