چاپ روی تابلو بوم و قرار دادن اثر در معرض دید مخاطبان می تواند در جلب توجه و اثر بخشی در مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد. چاپ روی تابلو بوم یا همان کنواس با پاشش جوهر به طور مستقیم با استفاده از دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. چاپ تابلو بوم یکی از مهم ترین خدمات گروه دکور آذین می باشد که با کیفیت بالا عرضه می شود. دکور آذین انواع تابلو بوم با ابعاد مختلف و به صورت های تک تکه و یا چند تکه را انجام داده و اثر زیبا را برای مخاطبان شما فراهم می آورد.چاپ تابلو بوم چگونه است؟

همانطور که گفته شد چاپ توسط دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. فرایند خشک شدن تابلو بوم با استفاده از تابش نور یووی انجام می شود. این امر باعث خشک شدن سریع تابلو بوم شده و جوهر را بدون حرکت بر روی تابلو قرار می دهد. فرایند چاپ تابلو های بوم در اولین گام با طراحی طرح مناسب شروع می شود. سپس این طرح ها با سیستم چاپی بر روی کنواس قرار می گیرند. طرح ها می تواند حاوی تصاویر دلخواه و زیبا مورد نظر شما باشد. طرح های چند تکه یا تک تکه را دکور آذین برای شما فراهم می آورد.ویژگی های چاپ روی تابلو بوم

دستگاه چاپ روی کنوانس یا تابلو بوم دارای ۸ رنگ بوده که امکان ایجاد طرح ها و نقش ها با رنگ بندی مختلف را ایجاد می کند. رزولیشن چاپی مناسب برای طرح فراهم شده و مقاومت چاپ بدست آمده در برابر عوامل محیطی نظیر آب و نور بسیار بالا است. علاوه بر موارد فوق سبکی تابلو بوم را می توان یکی از مزیت های ویژه آن نام برد. با سبکی به خاطر وزن پایین می توان جابجایی و نصب ساده تابلو بوم را انجام داد.