اهمیت صفحه نمایش طراحی سایت

من می خواهم شما را به وضوح درک کنید که رتینا دیسپلی چیست در ساده ترین شرایط، به معنی نمایشگر با کیفیت بالا در طراحی سایت است. همچنین، محصولات اپل برای این نوع نمایش ظریف نیست. شبکیه چشم نمایش به سادگی برای مدت اپل است، اما تلفن های دیگر، قرص و مانیتور همچنین دارای صفحه نمایش با کیفیت بالاتر اما، چون این صفحه نمایش ها به طور گسترده ای اجرا و استفاده می شوند، طراحی سایت ها و برنامه هایی که از این صفحه نمایش ها پشتیبانی می کنند.
بیشتر از همیشه مهم است با این توضیح، اجازه دهید من به شما توضیح دهم که چرا تصاویر آماده رتینا و طراحی سایت پاسخگو به دست دست و چگونگی ایجاد چنین تصاویری برای طراحی سایت پاسخگو می باشد. نمایش شبکیه چشم نام تجاری نام تجاری اپل است که اشاره به صفحه نمایش کریستال مایع است که پیکسل ها را با تراکم بالاتر در طراحی سایت نمایش می دهد. تجسم ساده این مفهوم را به خوبی توضیح می دهد.

مفهوم کلی شبکیه در طراحی سایت

بنابراین نگاهی به تصویر زیر می اندازیم که پیکسل ها را بین شبکیه و صفحه نمایش تعریف استاندارد در طراحی سایت مقایسه می کند. در نمایش شبکیه چشم، شما می توانید دو برابر پیکسل در همان مقدار از فضا همانطور که شما با صفحه نمایش سنتی به همین دلیل است که آیکون ها و یا متن ها در آیپد به نظر می رسد طراحی سایت تاریک تر و سپس بر روی آیپد شبکیه استاندارد در طراحی سایت طراحان طراحی سایت است.
طراحان اکنون باید انواع مختلفی از صفحه نمایش را در خود جای دهند. این بدان معنی است که دو چیز کاربران با نمایش شبکیه چشم یا تصاویر بد نمایش داده شده در طرح هایی که پشتیبانی رتینا را ندارند و یا طرح هایی که شبکیه پشتیبانی می کنند، کاربران از تصاویر با کیفیت بالا و دقیق که همه ما آن را طلب و عشق می خواهیم در طراحی سایت لذت ببرید. اهمیت رتینا در طراحی سایت پاسخگو پاسخ به این سوال در واقع بسیار ساده است.

طراحی سایت در تهران طراحی سایت تهران طراحی سایت تهران طراحی سایت تهران
ساخت سایت ساخت سایت ساخت سایت ساخت سایت
تبلیغات اینترنتی تبلیغات اینترنتی تبلیغ در گوگل تبلیغات در گوگل
طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت فروشگاهی در تهران طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت فروشگاهی