اگر دوست دارید که کوسه درست باشد، اما ممکن سنگسابی است یک کانتور یا کوکی بی سیم ترجیح کف سابی داده شود، بررسی های ما را از واکنش های دیگر که برای کف لمینیت مناسب است ، بررسی کنید . برای قیمت کلیک کنید ممکن است یک کفسابی را در عمل مشاهده کرده باشید، اما آیا شما کفسابی را تماشا کرده اید؟ بر خلاف کفسابی که به نظر می رسد سنگسابی در جهت های تصادفی سرگردان، کفسابی حرکت می کند در خط مستقیم به عقب و جلو. این قابلیت خشک کردن و تمیز کردن کفهای خود را دارد.
سپس فقط دو ساعت طول می کشد تا برای دور بعدی شارژ شود. این ربات با پارچه های قابل شستشو و تمیز قابل استفاده است، اما با پارچه های یکبار مصرف نیز سازگار است. و این خیلی ساکت تر از خلاء روباتیک است. کف سابی آشکار اسپری کف سابی برای قیمت کلیک کنید اگر شما یک گزینه انجام کار خود را سنگسابی ترجیح می دهید، سعی کنید کفسابی را انتخاب کنید. پد های تمیز کردن میکرو فیبر برای خشک کردن و تمیز کردن رطوبت مناسب است. آنها کار بسیار خوبی در برداشتن گرد و غبار و آلودگی های خوب نسبت به مگس های سنتی یا برومند دارند. آنها می توانند شستشوی ماشین را تا صد بار انجام دهند و کف لمینیت را خراشیده نخواهند کرد.

سنگ سابی دسته مپ دارای یک بطری قابل انعطاف داخلی است که در صورت تمایل آب گرم و محلول را تمیز می کند. سپس شما به راحتی ماشه را به صورت اسپری یک مقدار کمی از مایع به طور مستقیم در مقابل پد مورب. این روش به خوبی در کف لمینیت به خوبی کار می کند تا زمانی که پد را برای خشک شدن تغییر دهید، زمانی که اشباع شود.
نحوه اجرای اصولی سنگسابی و کفسابی

سنگسابی پاک کننده کفپوش چوبی شینر برای قیمت کلیک کنید به استثنای اینکه شما با استفاده از یک بخار مایع بخار، شانس این است که آب ساده به اندازه کافی برای حذف گرما از کف لامینت شما کافی نخواهد بود. در این مورد، تمیزکننده کفپوش چوبی شینر را امتحان کنید. این زیست تخریب پذیر است، دارای عطر و بوی کف سابی دلپذیر مرکبات است و برای حیوانات خانگی و انسان غیر سمی است. مشتریان گزارش از عملکرد این پاک کننده در لمینیت خود راضی هستند. آنها متوجه شده اند که رگه ها و یا باقی مانده را ترک نمی کند. و همچنین نیازی به رقیق شدن با آب نیست. برای قیمت کلیک کنید.
این کوچک اما قدرتمند است. گرد و غبار لیبمن سنگسابی تنها 10 اینچ گسترده است، اما می تواند بسیاری از گرد و غبار و مو قبل از اینکه شما نیاز به آن را لرزش و یا خلاء آن پاک. پد میکروفیبری قابل شستشو با دستگاه دارای انگشتی است که خاک بیشتری را از گرد و غبار گردو گرفته است. و اندازه کوچک مگس نیز باعث می شود که سطح گرد و خاک بالای سطح چشم نیز باشد.

کفسابی پاک کننده جاروبرقی خشک و مرطوب کف سابی برای قیمت کلیک کنید اگر شما به خرید پد های جایگزینی قفل شده اید، کفسابی برخی از بهترین ابزار موجود در بازار را دارد. کیت کف سابی کرم خشک و مرطوب حاوی دسته کف سابی با هفت پارچه خشک و سه پارچه مرطوب مرطوب است. سنگسابی پارچه های خشک کف سابی به آرامی بافت می شوند تا گرد و غبار و مو را انتخاب کرده و خاک را پاک کنند. سنگسابی اما مراقب باشید از پد حرارتی در کف لمینیت استفاده نکنید، زمانی که آب اشباع شده است. و اگر تصمیم بگیرید که کفسابی برای شما کار نمی کند، آنها بازپرداخت کامل را ارائه می دهند.
فولر برس کف سابی زره پوش با دستگیره فولادی قابل انعطاف برای قیمت کلیک کنید کف سابی در میان جاروهای ویژه ای است که دارای کف سابی راهنمایی های مرسوم نرم و نرم است که لمینیت را خراشیده نمی کند اما کار بسیار خوبی برای جمع آوری گرد و غبار و خرده های آنها است. همچنین دارای یک دسته فولادی قابل تنظیم است که تلسکوپ از 29 تا 52 اینچ طول دارد. سنگسابی و همچنین قابل شستشو است.