با سلام و عرض ادب

خدمت دوستان عرض کنم بدلیل علاقه وافر به الکترونیک و پرورش ماهی این سایت را راه اندازی نمودم  ، تمام مطالب سایت بصورت مجانی خدمت شما عرضه میگردد امیدوارم به اشتغالزایی جوانان ایران کمک کند

از شما دوستان هم تقاضا دارم تجارب خودتان را با ما درمیان بگذارید

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: اقامت در سوئیت به صرفه تر از هتل میباشد!

Share/Bookmark
    عضو تازه
    شماره کاربری
    8714
    میزان امتیاز
    0
    Array

اقامت در سوئیت به صرفه تر از هتل میباشد!

اقامت در سوئیت آپارتمان های شیک و مبله با امکانات رفاهی بسیار بهتر از اقامت در هتل است و احساس راحتی منزل شخصی را در شهر غریب به مسافر تداعی میکند!
    برای یافتن سوئیت سایتهایی هستند که در این زمینه فعالیت دارند. مثل وبسایت اجاره سوئیت در تبریز tabrizsuites.com و اجاره سوئیت در شهر ارومیه urmiasuites.ir
    حتی سایت هایی هستند که در زمینه اجاره و رزرو ویلا در شمال مثل نمک آبرود، رامسر، متل قو و غیره فعالند که من بکیشونو معرفی میکنم villadarbast.com

عضو تازه
    شماره کاربری
    8765
    میزان امتیاز
    0
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizsuites نمایش پست ها
    اقامت در سوئیت آپارتمان های شیک و مبله با امکانات رفاهی بسیار بهتر از اقامت در هتل است و احساس راحتی منزل شخصی را در شهر غریب به مسافر تداعی میکند!
    برای یافتن سوئیت سایتهایی هستند که در این زمینه فعالیت دارند. مثل وبسایت اجاره سوئیت در تبریز tabrizsuites.com و اجاره سوئیت در شهر ارومیه urmiasuites.ir
    حتی سایت هایی هستند که در زمینه اجاره و رزرو ویلا در شمال مثل نمک آبرود، رامسر، متل قو و غیره فعالند که من بکیشونو معرفی میکنم villadarbast.com

منم با نظر شما مواقم اقامت در هتل خیلی گرون هست ضمن اینکه که رزرو هتل محدودیت های زیادی مثل عدم امکان پخت و پز وجود داره. در ضمن اگر مسافر مجبور باشه مدت طولانی تو هتل بمونه ممکنه فضای هتل براش خسته کننده باشه ولی من برای سفرهای تفریحی و دسته جمعی اجاره ویلا رو ترجیح میدم. از اونجا که الان چند تا سایت خوب در زمینه اجاره ویلا و اقامتگاه فعال هستند مسافران برای پیدا کردن ویلا و اقامتگاه هیچ مشکلی ندارند وبه راحتی با یک جستجوی ساده می توانند ویلای مورد نظرشون را پیدا کنند. سایت شب یکی از بهترین سایت هایی هست که در زمینه اجاره ویلا در شمال فعال هست. حدود 3500 ویلا و اقامتگاه ثبت شده در این سایت تضمین تمیزی اقامتگاه پشتیبانی تا پایان سفر و بیمه سفر داخلی و اقامت رایگان از مهم ترین خدمات این وبسایت اجاره ویلا است.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)