مقایسه هاست ایران و خارج ، کدامیک بهتر است
مقایسه هاست ایران و خارج ، کدامیک بهتر است – نکته قابل مقایسه برای انواع هاست به سرعت لود شدن سایت و امنیت آن برمی گردد با توجه به سرعت پایین اینرنت در داخل کشور مکان جغرافیایی سرور مجازی میزبان سایت بر روی سرعت لود آن تاثیرگذار است .
خرید سرور مجازی ویندوزخرید سرور ویندوزسرور ویندوزسرور مجازی ویندوز

این درحالی است که چنانچه سرعت اینترنت کاربر بالا باشد این مساله به چشم نخواهد آمد اما لازم به ذکر است که هزینه خرید هاست سرورهای داخلی از هاست های خارجی گرون تر می باشد .
سرور مجازی رایگانخرید سرور مجازیسرور مجازیخرید سرور مجازی آمریکاخرید سرور مجازی آلمان


مزایا و معایب هاست داخلی و خارجی برای سئو سایت :
همانطور که در ابتدا توضیح داده شد مهمترین عامل قابل مقایسه برای هاست های خارج از ایران و هاست های داخلی مربوط به میزان سرعت لود سایت است . به عنوان مثال می توان گفت تفاوت آن مشابه یک مسافرت به شمال می باشد و مشابه این است که بخواهید از تهران به شمال بروید و یا از اصفهان به شمال ، که قطعا مسیر رسیدن از تهران به شمال کوتاه تر می باشد . همچنین لازم به
خرید سرور مجازی میکروتیکخرید سرور میکروتیکسرور میکروتیک سرور مجازی میکروتیک

ذکر است که کیفیت هاست بر روی سئو سایت تاثیرگذار است اما کیفیت هاست به تنهایی و به صورت مستقیم روی سئو تاثیر ندارد و به تنهایی قادر به افزایش رتبه سایت در نتایج نمی باشد اما به شکل غیرمستقیم و تعامل با دیگر عوامل می تواند در سئو سایت موثر باشد .
خرید هاست سئوخرید هاست ارزانخرید هاست لینوکسخرید هاست آلمانخرید هاست ماهانه

این نکته قابل توجه است که چنانچه خرید هاست شما از شرکت های داخل ایران است دلیل بر این نمی شود که هاست برای ایران است به طور مثال هاست ها و سرور مجازی ارائه شده در وب پویان برای خارج از کشور است .
خرید سرور مجازی لینوکسخرید سرور لینوکسسرور لینوکسسرور مجازی لینوکس


یک نکته :
در صورتی که سایت شما دارای بازدیدکننده ثابت است و جذب بازدیدکننده از موتورهای جستجو برای شما مهم نیست خرید هاست داخلی برای سایت مناسب تر است اما در صورتی که به فکر جذب بازدیدکننده از موتورهای جستجو هستین خرید هاست خارجی بهتر است علاوه بر این یک هاست خوب می بایست دارای پشتیبانی قوی باشد .
خرید سرور مجازی اوبونتوخرید سرور اوبونتوسرور اوبونتوسرور مجازی اوبونتو

انتخاب یک هاست خوب ، هاست لینوکس ، هاست ویندوز و … بسیار مهم است و مشاوران ما در وب پویان بهترین انتخاب را به شما معرفی می کنند .