شركت يانگ شين الكترونيك (SEGI) در كره جنوبي، مجموعه*ای از بهترین طراحان و مهندسين. را در اختيار خود دارد. این شرکت با توجه به دانش و تحقيقات اين کادر مجرب و توانا توانسته است به تکنولوژی و دستاوردهای بسیار جالب و نوینی در زمينه سيستم*هاي حفاظت و امنیت خودرو در سطح بين المللي دست پیدا کند. اصلی*ترین محصول اين شركت دزدگير خودرو با نام تجاري MAGICAR مي*باشد. ماجیکار داراي كليه استانداردهاي بين المللي بوده و برنده جايزه بهترين طراحي در سال*هاي متوالي مي*باشد.

دزدگير MAGICAR از سال ۱۹۹۳ میلادی پا به عرصه بازار سيستم*هاي حفاظتی و امنیتی خوردو گذاشت.. و با تاسيس واحد تحقيق و توسعه (R&D)، كار خود را شروع نمود. پس از دو سال فعاليت واحد تحقیق و توسعه، در سال ۱۹۹۵ میلادی اولين نمونه دزدگير MAGICAR با نام M1000 توليد شد و پس از آن سال، هر سال به طور متوالي ۳ تا ۵ مدل جديد با فناوري پيشرفته*تر به بازار سیستم*های حفاظتی خودرو عرضه نموده است.انواع دزدگیر ماجیکار
دزدگیرهای ماجیکار به دو دسته تصویری و معمولی تقسیم*بندی شده*اند.. که رده قیمتی و کارایی*های مختلفی را دارند. دزدگیرهای تصویری ماجیکار دارای یک مانیتور کوچک (LCD.) بر روی ریموت وجود دارد که تصویر یک اتومبیل را نمایش می*دهد. این مانیتور دارای آیکون*هایی می*باشد. که هر آیکون مربوط به یکی از سنسورهای مختلف سیستم خودرو می*باشد. با تحریک شدن سنسور مربوطه آیکون مربوط به آن سنسور بر روی ریموت تحریک آن قسمت را نشان می*دهد.

دزدگیرهای با ریموت*های تصویری به کاربران خود اجازه می*دهد تا از موقعیت خودروی خود به طور دقیق آگاهی پیدا کنند و در صورت ارسال هشدار، بتوانند بدون مراجعه به خودرو از مشکل مربوطه اطلاع پیدا کنند. این شرکت دزدگیر ماهواره*ای نیز تولید می*نماید.

تمامی دزدگیرهای ماجیکار قابل نصب بر روی انواع خودروهای داخلی و خارجی هستند. اما بهتر است برای خودروهایی که دارای سیستم ضدسرقت (ایموبلایزر) هستند، به همراه دزدگیرهای تصویری از سیستم ByPass استفاده شود. سیستم ByPass سازگاری کامل دزدگیرهای استارتر دار با ایموبلایزر را ایجاد می*کند. همچنین بهتر است برای نصب، از سوکت فابریک استفاده شود بهتر می باشد.