اگر شما هم در فکر اقامت گرجستان و زندگی در گرجستان هستید ما در این مقاله به طور مفصل درباره گرجستان ، اقامت گرجستان و شرایط زندگی و روال کلی اخذ اقامت گرجستان را بررسی خواهیم کرد . تا انتهای مقاله با وان جورجیا همراه باشید. در ابتدا باید به این نکته توجه کنید که اقامت گرجستان با شهروندی گرجستان کاملا متفاوت است که در مقالات دیگر درباره شهروندی گرجستان توضیح داده شده است .
گرجستان کشوری در منطقه قفقاز به دلیل پیشرفت هایی که داشته است توجه بسیاری از افراد سراسر دنیا را برا
اقامت گرجستان به خود جلب کرده است. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا گرجستان در حال حاضر به عنوان کشوری مناسب برای سرمایه گذاری و صادرات مورد توجه قرار گرفته است ؟ باید گفت اتحادیه اروپای و دولت های غربی به دلیل وضعیت استراتژیک منطقه ای گرجستان جهت فعالیت های اقتصادی و تجاری از این کشور پشتیبانی می کنند و همین دلیل بسیار محکمی برای تبدیل گرجستان به مکانی مناسب سرمایه گذاری و زندگی می باشد .
تصمیم گیری برای اقامت گرجستان و پذیرفتن شرایط زندگی در گرجستان شاید به نظر آسان برسد اما این تصمیم بسیار مهم است و نیاز به دقت و بررسی و مطالعه زیادی دارد. اما نگران نباشید مطالعه موضوعاتی که در ادامه وان جورجیا آنها را مورد بررسی قرار خواهد داد ، راهنمای کاملی برای افرادی است که قصد اقامت گرجستان را دارند و می*خواهند به این کشور سفر کنند.
۱-اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت
ثبت شرکت در گرجستان یکی از رایج ترین راه های اخذ
اقامت گرجستان است. بسیاری از افراد که برای ثبت شرکت در گرجستان اقدام می کنند بعد از ثبت شرکت می توانند درخواست اقامت گرجستان را ارائه دهند و اقامت گرجستان را دریافت کنند. پس از یک فعالیت شرکت ثبت شده در گرجستان ، اقامت یک ساله به فرد تعلق می گیرد و پس از فعالیت های بیشتر و طولانی تر شرکت فرد می تواند اقامت ۵ ساله گرجستان را دریافت کند . اطلاعات کامل اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان را در مقاله ثبت شرکت در گرجستان به طور کامل شرح داده ایم .

۲- اقامت گرجستان از طریق خرید ملک
اقامت گرجستان با خرید ملک نیز امکان پذیر است . یکی از مزایای مهم اقامت گرجستان از طریق خرید ملک پایین بودن هزینه ملک و املاک در کشور گرجستان نسبت به ایران است. خرید و فروش ملک در گرجستان با دلار و یا لاری (واحد پول گرجستان) انجام می شود و با خرید ملک به مبلغ حداقل ۳۵۰۰۰ دلار فرد می تواند اقامت گرجستان یک ساله را دریافت کند و با تمدید آن به اقامت ۵ ساله گرجستان برای اخذ اقامت دائم گرجستان اقدام کند . میتوانید نسبت به دریافت اقامت یک ساله گرجستان اقدام نمایید و بعد از تمدید مجدد آن به اقامت پنج ساله میتوانید نسبت به اخذ اقامت دائم کشور گرجستان اقدام نمایید.
وان جورجیا خدمات خرید ملک در گرجستان را از طریق وب سایت املاک خود به نشانی www.amlak.ge به شما عزیزان ارائه می دهد . شما می توانید برای خرید ملک جهت اخذ اقامت گرجستان با کارشناسان و مشاوران وان جورجیا تماس بگیرید.

۳- اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری
همان طور که در مطالب قبل اشاره کردیم دولت گرجستان از سرمایه گذاران برای سرماه گذاری در گرجستان پشتیبانی می کند . بسیاری از افراد برای اخذ اقامت گرجستان از
سرمایه گذاری در گرجستان استفاده می کنند که می توانند با سرمایه گذاری مستقیم حداقل ۱۲۰۰۰۰ دلار برای دریافت اقامت دائم کشور گرجستان اقدام نمایند.
برای دریافت اقامت گرجستان باید به طور مستقیم در کسب و کار خود ۱۲۰۰۰۰دلار سرمایه گذاری کنید.دولت گرجستان بعد از اینکه سرمایه گذاری انجام دادید، امتیازات ویژه ای مانند حق دریافت وام از بانک ، حق استفاده از اطلاعات اتاق بازرگانی گرجستان را به شما خواهد داد . پس از طی کردن روال کاری و فراهم کردن شرایط لازم می توانید پاسپورت گرجستان را دریافت کنید. در صورتی که هنوز برای روال دریافت
اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در گرجستان سوالی دارید می توانید با مشاوران وان جورجیا تماس بگیرید و مشاوره کامل دریافت کنید.

۴- اقامت گرجستان از طریق تحصیل
تحصیل در گرجستان نیز یکی از روش های دیگر
اقامت در گرجستان است در صورتی که بخواهید در گرجستان به تحصیل بپردازید راه آن دریافت کارت اقامت یک ساله تحصیلی است که می توانید سالانع آن را تمدید کنید . یکی از مهمترین مزیت های تحصیل در گرجستان ، مورد تایید بودن مدرک دانشگاه های گرجستان در دانشگاه های برتر اروپا می باشد . دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و فناوری ایران در مقاله تحصیل در گرجستان مورد بررسی قرار داده شده است . برای اطلاعات دقیق تر پیشنهاد می کنیم مقاله تحصیل در گرجستان را مطالعه کنید و یا با کارشناسان وان جورجیا تماس بگیرید.

۵- اقامت گرجستان از طریق ازدواج
برای اخذ اقامت گرجستان از طریق ازدواج باید با یک شهروند گرجی ازدواج کنید و اقامت گرجستان را دریافت نمایید. پس از ازدواج مدارکی مانند سند ازدواج و پاسپورت خود را برای دریافت اقامت گرجستان به صورت رسمی ارائه دهید . ازدواج برای زن یا مرد با شهروند گرجی شرایط متفاوتی دارد . ازدواج زن ایرانی با مرد گرجی به آسانی و خیلی سریع اتفاق می افتد اما ازدواج مرد ایران با زن گرجی به دلیل جلوگیری از ازدواج های سوری و تحقیقاتی که پلیس گرجستان در این باره انجام می دهد ممکن است چندین ماه به طول بیانجامد .

۶- اقامت گرجستان از طریق کارمندی
با توجه به این که در مطالب فوق شرایط کار ردر گرجستان را توضیح داده شد ، یکی از سریع ترین و رایج ترین روش اقامت گرجستان ، اقامت از طریق کارمندی است . اقامت گرجستان از طریق کارمندی در مدت زمانی کوتاه ۱۰ روزه امکان پذیر است. برای اخذ اقامت گرجستان با این روش کافی است در شرکتی با شرایط مالی مناسب استخدام شوید و اقامت کشور گرجستان را دریافت کنید.
در اقامت گرجستان از طریق کارمندی قرارداد کاری با شرکت هایی انجام می پذیرد که انجام کاری را از شما انتظار ندارند و در مقابل حقوقی نیز پرداخت نمی کنند ، به این دلیل که یافت کار در کشور گرجستان سخت است و بسیاری از متقاضیان اخذ اقامت گرجستان به حقوق های نرمال ششصد و هفتصد لاری و در واقع تلف کردن وقت برای کار در گرجستان را نمی پسندند بنابراین با این دسته از شرکت ها قرارداد کاری تهیه می شود.
اقامت گرجستان با این روش یک ساله است و به صورت سالانه تمدید شده و پس از ۶ سال به اقامت دائم دریافت خواهید کرد.
.................................................. ............................

قبل از این که به بررسی
ثبت شرکت در گرجستان بپردازیم لازم است یاداوری کنیم همان طور که در مطلب اقامت گرجستان ذکر شد گرجستان در حال حاضر عضو ناظر اتحادیه اروپا می*باشد و به همین دلیل نظر بسیاری از افراد را برای پیدا کردن روشی برای اخذ اقامت گرجستان از جمله ثبت شرکت در گرجستان به خود جلب کرده است. گرجستان به دلیل پشتیبانی از سمت دولت های اروپایی در واقع کشوری اروپایی محسوب می شود که داشتن امکاناتی نوین ، پایین بودن هزینه های زندگی و امنیت بالا از مزایای اقامت گرجستان است. البته باید گفت که پاسپورت گرجستان نیز از امتیاز و ارزش بالایی برخودار است چرا در حال حاضر رتبه چهل سوم را در بین سایر کشور ها دارد و همین ویژگی باعث متمایز شدن گرجستان با سایر کشور های اروپایی و کشورهای هم سطح این کشور می شود.

با در نظر گرفتن ویژگی ها و مزایایی که تا حال از گرجستان ذکر شد گرجستان کشوری توریستی محسوب می شود و روزانه بر طرفداران آن افزوده می شود . افراد زیادی با اهدافی همچون تحصیل , کار و زندگی تصمیم می گیرند به گرجستان مهاجرت کنند. شاید برای شما هم سوال باشد مزایای مهاجرت به گرجستان چیست؟ روش های مهاجرت به گرجستان چیست ؟ شرایط مهاجرت از طریق ثبت شرکت در گرجستان چگونه است؟
وان جورجیان سعی دارد تا در این مقاله به تمامی سوالات شما پاسخ دهد و به طور کامل به بررسی راه های مهاجرت به گرجستان، ثبت شرکت در گرجستان و شرایط آن بپزدازد.

دریافت اقامت با ثبت شرکت در گرجستان
دریافت اقامت گرجستان روش ها و راه های بسیاری دارد که در این بخش میخواهیم به دریافت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان صحبت کنیم . گرجستان هر روزه شاهد افراد بسیاری است که به دنبال اخذ اقامت و یا ثبت شرکت در گرجستان هستند. برای اخذ اقامت گرجستان با ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار و کار آفرینی در گرجستان اولین قدم اقدام برای ثبت شرکت در گرجستان است . فرقی نمی کند که هدف شما کسب و کار بزرگ باشد یا یک مارکت کوچک باید ابتدا شرکت خود را ثبت کنید.
برای مهاجرت به گرجستان روش های مختلفی وجود دارد از جمله دریافت شهروندی گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان و در آخر دریافت ویزای کار در گرجستان می باشد. روش های دیگری مانند
تحصیل در گرجستان ، شرایط مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری در گرجستان طریق خرید ملک در گرجستان نیز وجود دارد که افراد بنا به شرایط خود به یکی از روش ها برای اخذ اقامت اقدام می کنند.

مزایای ثبت شرکت در گرجستان
ثبت شرکت در گرجستان دارای مزایای بسیار زیادی می باشد مانند افتتاح حساب بانکی بین المللی و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در گرجستان . با ثبت شرکت در گرجستان و راه اندازی کسب و کار برای خود بدون این که کارمند باشید و به حقوقی کم اکتفا کنید ، به راحتی به طور مستقل کار کنید. دریافت اقامت از مزیت های مهم ثبت شرکت در گرجستان است البته راه های بسیاری برای اقامت و مهاجرت به گرجستان نیز وجود دارد که در دیگر مطالب به آن اشاره شده است.

یکی از راه های دریافت اقامت و مهاجرت به کشوری دیگر ، ثبت شرکت در کشور موردنظر است. برای مثال برای مهاجرت به یک کشور اروپایی باید برای سرمایه گذاری در آن کشور اقدام کنید. با ثبت شرکت می توانید با هزینه بسیار پایین تر و صرف زمان کمتر برای خود و اعضای خانواده اقامت آن کشور را دریافت کنید. در گرجستان نیز باید برای دریافت اقامت برای ثبت شرکت اقدام کنید . ثبت شرکت در گرجستان به راحتی قابل انجام است و صدور مجوزهای لازم برای ثبت شرکت خیلی سریع انجام خواهد شد اما به دلیل راه اندازی شرکت های صوری که هدفشان کسب و کار نیست باید برای اداره قامت گرجستان این موضوع که کسب و کار شما واقعی است به اثبات برسد. برای این که در روند ثبت شرکت در گرجستان با مشکلی مواجه نشوید قطعا نیاز به مشاوره و راهنمایی کاملی در این زمینه خواهید داشت . شرکت وان جورجیا اماده است تا با ارائه خدمات تخصصی در این زمینه تا انتهای مسیر همراه شما باشد.

دولت گرجستان با ساختن شرایط مناسب سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران و تدوین فعالیتهای سرمایه گذاری و همچنین حفظ ساختارهای اقتصادی تمامی موجبات لازم را برای ثبت شرکت های خصوصی توسط سرمایه گذاران فراهم کرده است . سرمایه گذاری توسط افراد خارجی و دیگر کشورها در گرجستان به دلیل سیستم اقتصادی این کشور آزاد است در واقع اتباع کشورهای خارجی بر اموال منقول و غیر منقول حق مالکیت دارند و با ارائه اسناد معتبر ، انتقال ارز حاصل از فعالیت اقتصادی امکان پذیر است.

مزایای ثبت شرکت در گرجستان
یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در گرجستان
ثبت شرکت در گرجستان می باشد. ثبت شرکت در گرجستان یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود و موضوع فعالیت شرکت ثبت شده را نامی که برای آن انتخاب می کنید ، مشخص می کند . امتیاز دریافت اقامت گرجستان و ثبت شرکت در گرجستان به هیچ شخص یا شرکتی تعلق داده نشده است و همین مزیت کمک می کند تا هر شخصی که قصد ثبت شرکت در گرجستان را دارد بتواند با راهنمایی و کمک یک مترجم اقدامات لازم را به درستی انجام دهد. اما نباید مدیریت مناسب و دقیق را در سرمایه گذاری و برنامه ریزی اقتصادی نادیده بگیرید. در این رابطه برای پیشبرد موفقیت آمیز مراحل کاری خود حضور یک مشاور و راهنمای حرفه ای همچون وان جورجیا نقش مهمی را ایفا می کند تا در چارچوب قوانین حقوقی ثبت شرکت در گرجستان را با موفقیت پشت سر بگذارید .
ثبت شرکت در گرجستان با روش های مختلفی انجام می شود . رایج ترین روش ثبت شرکت در گرجستان، ثبت شرکت با مسؤلیت محدود است که پوشش دهنده طیف گسترده ای از تجارت و مشاغل می باشد. برای انجام فعالیت و ثبت شرکت در گرجستان شخص می تواند موضوع کسب و کار خود را غیر از مشاغل تولید و توزیع دارو طبق مجوز صادر شده برای وی ، انتخاب نماید و بدون هیچ مشکلی آن را ثبت و مشغول به فعالیت شود.
ثبت شرکت در گرجستان کار سختی نیست اما با در نظر گرفتن جزئیات قانونی و حقوقی امور تجاری و اقتصادی ، برای آسان تر شدن انجام امور و دقت بیشتر ثبت شرکت در گرجستان سپردن این امور به افراد باتجربه و راهنمایی کارشناسان حرفه ای در انجام روند ثبت شرکت در گرجستان لازم است.

مراحل اداری ثبت شرکت در گرجستان
ثبت شرکت در گرجستان یکی از رایج ترین راه های اخذ
اقامت گرجستان است. بسیاری از افراد که برای ثبت شرکت در گرجستان اقدام می کنند و پس از ثبت شرکت می توانند درخواست اقامت گرجستان را ارائه و اقامت گرجستان را دریافت کنند. پس از یک سال فعالیت شرکت ثبت شده در گرجستان ، اقامت یک ساله به فرد تعلق خواهد گرفت و پس از فعالیت های بیشتر و طولانی تر شرکت فرد می تواند اقامت ۵ ساله گرجستان را نیز دریافت کند .
هزینه ثبت شرکت در گرجستان

دلایل تفاوت هزینه
ثبت شرکت در گرجستان
چرا هزینه ثبت شرکت در گرجستان در شرکت هایی که امور ثبت شرکت در گرجستان را انجام می دهند، متفاوت است؟ آیا دریافت هزینه بیشتر برای انجام امور ثبت شرکت به منظور کلاهبرداری است؟
باید پاسخ داد هزینه های هر شرکت به ازای انجام این خدمات متفاوت از شرکت های دیگر است.
و سیاست قیمت گذاری و هزینه های خدمات شرکت ها را آنالیزگرهای آن ها بر عهده دارند. بنابراین دریافت هزینه بیشتر دلیل بر کلاهبردار بودن آن شرکت نیست و این کار مصداق کلاهبرداری محسوب نخواهد شد.
با یک اقدام اشتباه در امور ثبت شرکت در گرجستان ، سرمایه شما به هدر خواهد رفت و اینجاست که اهمیت استفاده از مشاوره و راهنمایی درست برای شروع و انجام کار مشخص می شود.
برخی از شرکت ها هزینه های جاری بالایی دارند بنابراین برای انجام خدمات خود نیز هزینه بالاتری را از شما دریافت خواهند کرد و اینجا انتخاب با شماست که چه شرکتی را با چه هزینه ای برای انجام امور ثبت شرکت در گرجستان انتخاب کنید.
به عنوان مثال یک شرکت خدمات حقوقی فعال در گرجستان که در شهرهای مختلف گرجستان و ایران شعبه دارد ، هزینه های بسیاری را شامل می شود که مجبور می شود تا به جبران این هزینه ها ، خدمات خود را با هزینه های بیشتری ارائه دهد. ناگفته نماند که کیفیت کار در ثبت شرکت در گرجستان نقش مهمی در دریافت اقامت گرجستان دراد و تصمیم درست با شماست تا هزینه های گزاف و بیهوده پرداخت نکنید.