با سلام و عرض ادب

خدمت دوستان عرض کنم بدلیل علاقه وافر به الکترونیک و پرورش ماهی این سایت را راه اندازی نمودم  ، تمام مطالب سایت بصورت مجانی خدمت شما عرضه میگردد امیدوارم به اشتغالزایی جوانان ایران کمک کند

از شما دوستان هم تقاضا دارم تجارب خودتان را با ما درمیان بگذارید

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشاور حقوقی

Share/Bookmark
 1. #1
  عضو تازه
  شماره کاربری
  8415
  تاریخ عضویت
  Jan 2019
  نوشته ها
  6
  میزان امتیاز
  0
  Array

  مشاور حقوقی

  این روزها با افزایش جمعیت نیاز به وکیل نیز افزایش یافته است. تعداد وکیل پایه 1 در اصفهان افزایش یافته است. وکلای زیادی در شهرها خصوصا اصفهان انجام فعالیت می کنند، وکیل در اصفهان به دلیل آن که اصفهان شهر بزرگی است مثمر ثمر واقع می شود. مشاوره با وکیل در اصفهان به راحتی انجام می گیرد. به عبارت دیگر وکیل در اصفهان جایگاه بسیار والایی دارد و همه به آن ها احترام می گذارند. در انتخاب یک وکیل باید نهایت دقت را داشت. رابطه ی وکیل و موکل یک رابطه ی مبتنی بر اعتماد و رابطه ای دو طرفه است که باید بر اساس اخلاق انتخاب شود. راه های زیادی برای انتخاب بهترین وکیل در اصفهان وجود دارد.
  درخواست مشاوره
  اولین راه برای انتخاب وکیل برتر در اصفهان این است که با پرسیدن از افرادی که در این راه تجربه ی کافی دارند راه انتخاب وکیل را هموار نمود. در واقع وکیل ها در حوزه های مختلفی کار می کنند که بعضا هم کارشان تخصصی است. برای مثال وکیل خانواده در اصفهان ، وکیل دعوا و … . با توجه به موضوعی که برای فرد متقاضی وکیل پیش آمده است، اولین راه مشورت گرفتن از کسانی است که از خدمات وکیل مورد نظر استفاده کرده اند و بدون قصد و قرض ماجرای خود را کامل شرح می دهند و در راه انتخاب
  شماره تماس وکیل در اصفهان توصیه های مفیدی به افراد دیگر می کنند. این مهمترین روش می باشد. در انتخاب وکیل کسانی که خود اطلاعاتی از ویژگی های مثبت وکیل مورد نظر دارند بهتر است به همان وکیل مراجعه کنند و در غیر این صورت تجربه های دیگران در این زمینه واقعا مفید می باشد.
  برترین وکیل در اصفهان
  راه دیگر انتخاب
  وکیل خبره در اصفهان تحقیق کردن از طریق وب سایت ها می باشد. در واقع در وب سایت ها باید به دنبال یک وکیل متعهد ، با اخلاق و کارمدار باشیم. در واقع وکیلی که با موضوع ما همخوانی داشته باشد و بتواند مفید حاصل شود. در وب سایت های حقوقی گوناگون بعضا دیده می شود که وکلاء رزومه ی کاری خود را در آن وب سایت بارگزاری می کنند. با خواندن رزومه ی وکیل علاوه بر آشنایی با پرونده های مهم کاری آنان با سایر ویژگی های آنان از جمله سطح تحصیلات، علایق و … آشنا می شویم و این در انتخاب فرد بسیار موثر واقع می شود. تحقیقات فقط به وب سایت ها خلاصه نمی شود بلکه از راههای گوناگون می توان این کار را انجام داد. در راه انتخاب وکیل مناسب کار خود نباید به تبلیغات بیش از حد آنان دل بست. در واقع باید همزمان نقاط قوت و نقاط ضعف آن ها را دید و انتخاب نمود.
  وکالت مسئولیتی مقدس و جایگاهی والا است که خداوند متعال خود را بدان وصف نموده است. در کتابهای دینی همواره از وکالت به عنوان جایگاهی والا یاد می شود. در واقع وکیل را امین داشته اند و چه صفتی بالاتر از امانت. در نتیجه یکی دیگر از راه های انتخاب وکیل خوب و مناسب سنجیدن ایمان و تقوای آن ها می باشد.
  خدمات وکالتی
  دعاوی حقوقی شامل دعاوی چون : مطالبه ثمن – الزام به تنظیم سند رسمی ملک ، الزام به تنظیم سند اتومبیل ، ابطال سند مالکیت ، ابطال قرارداد ، الزام به ایفاء تعهد ، الزام به اخذ پایان کار ، الزام به فک رهن ، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی ، فسخ قرارداد ، استرداد اموال ، اختلاف ناشی از پیمان ها ، ابطال عملیات اجرائی ،الزام به ایفاء تعهد ، اعتراض ثالث ، ورود ثالث ، تقابل ، جلب ثالث ، اثبات اقاله ، الزام به تحویل مبیع ، حق شفعه ، الزام شرکت بیمه به پرداخت غرامت ، خلع ید ، قلع و قمع بنا ، ابطال رأی داور ، دعاوی مربوط به حق تالیف ، تصنیف و حق اختراع ، دعاوی اثبات مالکیت ، ابطال اجاره نامه ملک مزروعی ، اعتراض به عملیات اجرائی ، تخلیه عین مستاجره ، اجور معوقه ، تجویز انتقال منافع ، تعدیل اجاره بها ، مطالبه سرقفلی ، اجرت المثل ، تأمین خواسته ، دستور موقت ، رفع تصرف ، تنفیذ صلح نامه عادی ، وقف ، تولیت ، نصب قیم ، انحصار وراثت ، تقسیم ترکه ، تنفیذ وصیت نامه عادی ، عزل قیم ، موت فرضی ، نفی نسب ، چک ، سفته ، اثبات مالکیت ، خلع ید ، رفع تصرف ، رفع مزاحمت ، رفع ممانعت از حق ، فسخ قراردادها ، ابطال معامله ، قراردادهای پیمانکاری ، کارگروکارفرما ، بیمه و تامین اجتماعی ، اعسار ، اعلام ورشکستگی ، استرداداموال ، قلع و قمع بنا ، ابطال رأی داور ، تأمین دلیل . مشاوره وکالت در اصفهان
  موسسه حقوقی در اصفهان
  دعاوی ثبتی که شامل دعاوی چون : الزام به ثبت ولادت – الزام به صدور ، اصلاح ، ابطال شناسنامه – تغییر نام – تغییر سن – حذف نام همسر سابق از شناسنامه – درخواست صدور سند مالکیت – الزام به تفکیک – افراز – دستور فروش ملک مشاع – ابطال سند رسمی – رفع ممنوع الخروجی – اعتراض به تصمیم واحد ثبتی – ابطال سند – ابطال عملیات اجرائی ثبتی – تقسیم و فروش اموال مشاع – اختلافات ثبتی – ابطال سند مالکیت معارض – ابطال معامله معارض – اجرای ثبت – ابطال اجرائیه ثبتی – اصلاح سند – اعتراض به ثبت علامت تجاری یا اختراع .
  دعاوی تجاری که شامل دعاوی چون: اثبات شراکت – ثبت شرکت – تغیرات شرکت – انحلال شرکت – تایید خروج از شرکت – اعاده اعتبار شرکت ورشکسته – الزام به انتقال سهم – مطالبه سهم الشرکه – ابطال سهم الشرکه – ابطال صورتجلسه هیئت مدیره و مجمع عمومی ، انحلال شرکت بازرگانی .
  وکیل کیفری در اصفهان برای شکایت کیفری که شامل عناوینی چون : زنا ، لواط ، قذف ، سرقت ، قتل ، جعل ، سوء استفاده از سند مجعول ، غصب عناوین و مشاغل ، تخریب ، ارتشاء ، ربا ، کلاهبرداری ، توهین ، ایراد ضرب و جرح عمدی ، ایجاد مزاحمت برای بانوان ، قدرت نمائی با سلاح سرد ، آدم ربائی ، سقط جنین ، رابطه نامشروع ، ترک انفاق ، تدلیس در ازدواج ، مزاحمت تلفنی ، شهادت کذب ، تهدید ، خیانت در امانت ، احراق ،افتراء ، ایراد صدمه بدنی غیر عمدی ، تصادف منتهی به فوت ، تصرف عدوانی ، جرائم رایانه ای ، فروش مال غیر ، انتقال منافع ملک غیر ، معامله معارض ، تغییرکاربری اراضی کشاورزی ، ورود به عنف ، جرائم مواد مخدر ، اخاذی ، صدورچک بلامحل ، حادثه حین کار ، قصورپزشکی .
  مشاوره وکالت در اصفهان
  وکیل خانواده در اصفهان برای دعاوی خانواده که شامل دعوی چون : استرداد هدایای نامزدی ، اذن ازدواج دختر ، بطلان عقد نکاح ، اثبات رابطه زوجیت دائم یا موقت ، الزام به ثبت واقعه نکاح ، مطالبه مهریه به نرخ روز ، تأمین خواسته و توقیف اموال ، اعسار از پرداخت مهریه ، تمکین ، مطالبه نفقه زوجه و فرزندان ، الزام زوجه به تهیه ی مسکن مستقل ، منع اشتغال زوجه ، وکیل طلاق در اصفهان از زوج ، وکیل طلاق توافقی در اصفهان ، وکیل برای طلاق در اصفهان به درخواست زوجه ، تجویز ازدواج مجدد ، فسخ نکاح ، الزام زوج به بذل مدت در عقدموقت ، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت ، سلب حضانت طفل ، ملاقت طفل ، وکیل استرداد جهیزیه در اصفهان ، صدور حکم رشد ، ثبت واقعه رجوع ، نفی نسب…است.


  وکیل دادگستری اصفهان وکیل خانواده در اصفهان وکیل تلفنی در اصفهانوکیل خبره در اصفهانوکیل انلاین در اصفهانمشاور حقوقی در اصفهانوکیل کیفری در اصفهان وکیل پایه 1 در اصفهان وکیل طلاق در اصفهان وکیل برای طلاق در اصفهان موسسه حقوقی در اصفهانمشاوره وکالت در اصفهان مشاوره حقوقی انلاین در اصفهان بهترین وکیل در اصفهان وکیل طلاق توافقی در اصفهان وکیل در اصفهان برترین وکیل در اصفهان

 2. #2
  عضو تازه
  شماره کاربری
  8472
  تاریخ عضویت
  Jan 2019
  نوشته ها
  11
  میزان امتیاز
  0
  Array
  بسیاری ازمردم به علت عدم آشنایی با قوانین قضایی توان احقاق حقوق خود را ندارند، ازاین رو، قانون اساسی به آنها اجازه داده است که برای دفاع ازخود و حقوق خود، وکیل انتخاب کنند، و در صورت عدم توانایی، امکان تعیین آن را برایشان فراهم گردد. دراصل 35 آمده است: در همه ی دادگاه ها، طرفین دعوی حقّ دارند برای خود وکیل انتخاب نمایند و اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشند باید برای آن ها امکانات تعیین وکیل فراهم گردد.
  قانونگذار براي اشخاصي كه توان پرداخت دستمزد وكيل را ندارند، امكان استفاده از وكيل "معاضدتي" را پيش بيني كرده است. وكلاي دادگستري مطابق قانون وكالت تكليف دارند همه ساله در سه دعواي مدني به عنوان كمك معاضدت به اين دسته از اشخاص قبول وكالت نمايند. كليه دادگاه ها نيز مكلف به پذيرش وكيل هستند،اگر دادگاهي حق گرفتن وكيل را از متهم سلب كند، حكم صادرشده از آن دادگاه فاقد ارزش و اعتبار قانوني است. برای اطلاعات بیشتر در مورد مشاور حقوقی نیز می توانید به موسسه حقوقی بین المللی برای مشاوره مراجعه نمایید.

  در دعاوي مدني، يك شخص حداكثر از دو وكيل مي تواند استفاده كند، ولي در دعاوي كيفري سقفي براي تعداد وكلاي انتخابي تعيين نشده است.
  براي آشنايي با نقش وكيل در دادگستري و حدود اختيارات و وظايف او، وكالت در دعاوي را به دو دسته تقسيم مي كنيم:
  الف- وكالت در دعاوي مدني
  در دعاوي مدني هر يك از طرفين دعوا اجازه دارند حداكثر تا دو نفر وكيل به دادگاه معرفي كنند. وكلاي طرفين بايد داراي شرايطي باشند كه به موجب قانون راجع به وكالت در دادگاه ها براي آنان مقرر شده است.
  وكالت ممكن است با سند رسمي يا سند غيررسمي باشد. اگر با سند عادي و غيررسمي عقد وكالت تنظيم شود، در مورد وكالت نامه هاي تنظيمي در ايران وكيل میتواند زير وكالت نامه تأييد كند كه وكالت نامه را موكل شخصاَ در حضور او امضا يا مهر كرده يا انگشت زده است و اگر وكالت در خارج از ايران داده شده باشد، بايد به گواهي يكي از مأمورين سياسي يا كنسولي جمهوري اسلامي ايران برسد.
  اگر وكالت در جلسه محاكمه داده شود، مراتب در صورت جلسه قيد و به امضاي موكل مي رسد چنانچه موكل در زندان باشد، رئيس زندان يا معاون او بايد امضا يا اثر انگشت او را تأييد كنند.
  وكالت در دادگاه هايي كه به پرونده هاي مدني رسيدگي مي كنند شامل تمام اختيارات راجع به محاكمه است جز آنچه را كه موكل استثنا كرده باشد. با وجود اين، براي دخالت وكيل در بعضي امور، نياز به تصريح در وكالت نامه دارد مانند:
  - وكالت راجع به اعتراض به رأي، تجديد نظر ، فرجام خواهي و اعاده دادرسي
  - وكالت در سازش و مصالحه؛
  - وكالت در تعيين كارشناس؛
  - وكالت براي درخواست صدور برگ اجرايي و تعقيب عمليات مربوط به اجراي حكم و گرفتن وجوه پرداخت شده به نام موكل و … .
  ب ـ وكالت در دعاوي كيفري
  حق داشتن وکیل برای متهم از زمان کشف جرم تا اجرای حکم صادره، از مهمترین تضمینات حقوق دفاعی متهم است. برای این کار باید از دفتر وکالت کمک گرفت.
  اصل الزامی بودن شرکت وکیل مدافع در کلیه مراحل دادرسیهای کیفری در مقررات موضوعه اکثر قریب به اتفاق کشورهای جهان، به عنوان یکی از اساسی ترین تضمینهای حقوق دفاعی متهم پذیرفته شده است و در برخی از جوامع محاکمه متهم بدون شرکت وکیل مدافع ممکن نیست. دفتر وکالت مشاوره رایگان نیز ارائه می نماید.
  در دعاوي جزايي، طرفين دعوا مي توانند وكيل يا وكلاي مدافع خود را انتخاب و معرفي كنند. بيشتر پرونده هاي كيفري پس از تحقيقات مقدماتي در دادسرا، به همراه كيفرخواست در دادگاه مطرح مي شوند. از اين رو وكيل هم در مرحله رسيدگي مقدماتي و هم دادرسي نقش دارد. در مرحله مقدماتي، متهم مي تواند در دادسرا يك نفر وكيل همراه خود داشته باشد
  وكيل متهم مي تواند بدون مداخله در امر تحقيق، پس از خاتمه تحقيقات مطالبي را كه براي كشف واقع و حقيقت و دفاع از متهم يا اجراي قوانين لازم مي داند، به قاضي اعلام نمايد. قاضي تحقيق نيز اظهارات وكيل را صورت جلسه مي كند. در مرحله دادرسي، اصحاب دعوا وكلاي خود را به دادگاه معرفي مي كنند. متهم مي تواند از دادگاه تقاضا كند تا وكيلي براي او تعيين نمايد. اگر دادگاه تشخيص دهد كه متهم توانايي انتخاب وكيل را ندارد، از بين وكلاي حوزه قضايي و در صورت عدم امكان، از نزديكترين حوزة مجاور وكيلي براي متهم تعيين خواهد كرد. asialawco.com برای دریافت اطلاعات بیشتر می باشد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
cciran.ir Real PR