باربری در کرج
اتوبار پیشرو
با مدیریتی قوی ، کارشناسان مسئولیت پذیر و وظیفه شناس و کادری مجرب و متخصص ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات باربری در تهران و شهرستانها می باشد . باربری با بیش از نیم قرن تجربه و بیش از 65 شعبه فعال در تهران و حومه با بیش از 180 خاور ، کامیونت و کامیون بزرگترین و قدیمی ترین باربری در کشور محسوب می شود.
اتوبار پیشرو سرویس دهی شبانه روزی در تمام نقاط استان تهران با سرویس های VIP
جهت اثاث کشی ادارات و منازل ، باربری های تجاری و شرکت ها و حمل و نقل اثاثیه
و تضمین 100% اسباب و وسایل در حین جابجایی
و خدمات بسته بندی وسایل به روش کشورهای اروپایی با استرج رپ – بابل رپ با کارتن ها حجیم و 100% محکم توسط کارگر ان مجرب خانم و آقا
بهمراه ارائه ی بسته های مخصوص حمل رختخواب – کارتن حمل لباس و همچنین کاهش حجم لباس در صورت نیاز
همواره آماده ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز و گرامی می باشد
44318593
09193626181
09108808166
تلاش شبانه روزی پرسنل و همچنین اطمینان مشتریان و همراهی آن ها باعث شده که ظریف بار در دهه گذشته تبدیل به بزرگترین و پر افتخار ترین شرکت اتوبار در ایران شود.
همچنین ر دارای گواهینامه ایزو 9001:2008 می باشد که نشان دهنده پیاده سازی مدیریت کیفیت در پایه های سازمان با توجه به خواسته های مشتری می باشد.
اطمینان حاصل می کنیم که همه خواسته ها و کیفیت مورد نظر مشتری فراهم آید.
فرآیند های روزمره مورد بررسی قرار می گیرند تا آموخته های خود را افزایش و بهبود ببخشیم
هر عضو از اتوبار پیشرو وظایف خود را به خوبی می داند و آن را به خوبی انجام می دهد
آموزش های دورهای پرسنل
حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان یکی از معمول ترین کارهای هر باربری محسوب میشود ولی سالم و بی دغدغه رسیدن این مرسولات جزو لاینفکی از از این کار معمولی میشود که از جنبه های بسیار زیادی شرکت های باربری را مجزا میکند. تشخیص بسته بندی مناسب و ارائه خدمات بی دغدغه در این میان اهمیت موضوع را بیش از پیش کرده و اتوبار پیشرو را تشویق به لحاظ نمودن ارتقای رضایت مشتری نموده است .
ازین رو اتوبار پیشرو در حمل اثاثیه از تهران به شهرستان با لحاظ نمودن موارد زیادی جهت تعالی امنیت ، به شما نوید آرامش میدهد.
1- استفاده از ردیاب اینترنتی در وسایل باربری ( خاور نیسان وانت )
2- بسته بندی درست و دقیق بار
3- بیمه ی خاور در صورت نیاز
4- چیدمان درست در خاور توسط کارگران ماهر ( کمترین جا و بالاترین درجه امنیت )
5- تسریع زمانی در ارسال مرسوله
باربری در اندیشه کرج، باربری در گلشهر کرج، باربری در اهری کرج، باربری در فردیس کرج، باربری در مهرشهر کرج، باربری در عظیمیه کرج، باربری در شهریار