چگونگی تعریف شماره*های داخلی بر روی دکمه*های DSS تلفن*های پاناسونیک
گروه فنی در نظر دارد در راستای کمک به شما عزیزان، مطالب آموزشی مفیدی را در سایت به اشتراک بگذارد. در این مطلب می*خواهیم نحوه تعریف شماره*های داخلی بر روی DSS های تلفن* پاناسونیک را آموزش دهیم. یکی از سوال*های متداول مشتریان، تعریف دکمه*های DSS (دسترسی سریع) می*باشد. بارها این سوال توسط مشتریان پرسیده شده که چطور می*توان به تلفنی که در اتاق دیگری در حال زنگ خوردن است پاسخ داد؟
یکی از راه*ها تعریف شماره*های داخلی بر روی دکمه*های دسترسی سریع می*باشد. برای این منظور، ابتدا کلید Program و سپس DSS مورد نظر که قرار است داخلی بر روی آن تعریف شود را فشار می دهیم. بعد عدد 1 را وارد کرده و سپس شماره داخلی را شماره گیری می*کنیم و در نهایت کلید Auto Dial یا Store را فشار می دهیم.
پس از طی این مراحل، چراغ دکمه*ی DSS در هنگام زنگ خوردن داخلی مورد نظر، به صورت چشمک زن در می*آید و شما با فشردن این کلید می*توانید به آن داخلی پاسخ دهید. همچنین برای برقراری تماس داخلی و یا Transfer کردن، نیاز به گرفتن شماره داخلی نمی*باشد و فقط با زدن دکمه دسترسی سریع مورد نظر، تماس برقرار می*شود. در نظر داشته باشید این روش برای تلفن*های دیجیتال و هایبرید پاناسونیک قابل استفاده می*باشد. در مطالب بعدی به نحوه تعریف شماره*های خطوط شهری بر روی دکمه های دسترسی سریع خواهیم پرداخت.