یکی از محله های قدیمی تهران ، یوسف آباد نام دارد . میرزا یوسف آشتیانی این محله را ساخت ، میرزا یوسف آشتیانی در زمان قاجار می زیسته و جزو رجال آن زمان بوده است .میرزا یوسف آشتیانی ، رئیس مستوفیان بود و به تدریج مورد پذیرش و مقبول امیرکبیر قرار گرفت. ایشان به درستکاری و کاردانی شهرت داشتند . او زمین های زیادی را از ناصرالدین شاه خریداری کرد و توانست همه آنها را آباد کند و خدمات ارزنده ای را انجام دهد . او در طول زندگی خود چهار بار ازدواج کرد . یکی از بهترین پارک های این محله ، شفق نام دارد. این پارک به سبک پارک های فرانسوی طراحی شده است ، این پارک معمولا عصرها مملو از جمعیت می شود و افراد زیادی اوقات خود را در آن سپری می کنند.بسته بندی حرفه ای
• چند دلیل برای آنکه به محله یوسف آباد سر بزنید:
افراد بسیار معروف و سرشناسی در این محله ساکن هستند و این شاید دلیلی باشد که بر اصالت این محله افزوده است و از جاذبه های دیگر این محله می توان به پارک زیبای شفق ، رستوران های زیاد و متنوع ، وجود مراکز خرید ، شیرینی فروشی های معروف و با کیفیت ، شهرکتاب ، بستنی فروشی ها اشاره کرد که همگی دست در دست هم داده اند تا بر جاذبه های این مکان بیفزایند . همچنین در میدان فرهنگ ، می توانیم شاهد یک شهر کتاب کوچک باشیم . این شهر کتاب بسیار شبیه به شهر کتاب هایی است که در آغاز شروع به فعالیت کرده بودند . بسیار خلوت ، آرام ، کوچک و همچنین سرشار از قفسه های نزدیک به هم و پر از کتاب می باشد . داخل این شهر کتاب ، شما می تونید خودکارهای بسیار خوشرنگ و یاهر نوع که کتابی که مد نظرتان باشد را پیدا کنید .
انجام بیمه بار
جمعیت یوسف آباد حدود ۵۰ هزار نفر تخمین زده شده است و یکی از پرجمعیت ترین محله های تهران می باشد . این محله دارای چندین پاسگاه پلیس و همچنین سینما ، چند پارک و … می باشد . این محله دارای ترافیک بسیار سنگین است و در آن نمی توان به راحتی جای پارک پیدا کرد. وضعیت پیاده روهای این محله نیز دارای شرایط مساعدی نیستند .
• دسترسی های محله یوسف آباد
این محله از شمال به بزرگراه همت متصل است .
از شرق با خیابان ولی عصر ارتباط دارد .
از غرب به اتوبان چمران می رسد .
محله یوسف آباد دارای محدودیت ترافیک زوج و فرد می باشد ، این محله در همه مقاطع تحصیلی دارای تعداد کافی مدرسه و مراکز آموزشی می باشد . بیمارستان های نجمیه و امیرکبیر نیز در این محله برای خدمت رسانی به بیماران عزیز ساخته شده اند .
باربری سریع بار تهران با بیش از ۲۰ سال سابقه در امور حمل و جابه جایی بارها و کالاهای مشتریان توانسته است به نامی شناخته شده در این حوزه تبدیل شود. هم اینک این گروه با ارائه خدمت در کل تهران و شهرهای اطراف ، همراه مشتریان گرامی می باشد. سریع بار تهران ، در طول این سال ها همواره تلاش داشته است که خدمتی با کیفیت ، سریع و با کمترین هزینه را به مشریان خود ارائه دهد .