کد دایورت تلفن ثابت روی موبایل - دایورت داخلی تلفن سانترال به موبایل

روش دایورت تلفن ثابت به موبایل چگونه است. روش دایورت داخلی تلفن سانترال به موبایل و تلفن ثابت به چه شکل می باشد. برای دریافت پاسخ این سوالات در این مطلب روش فوروارد و دایورت تلفن سانترال و تلفن ثابت شهری روی موبایل یا خط شهری به صورت کامل ارائه شده است. در سوییچ های مخابراتی و مرکزتلفن های سانترال کدهایی جهت اعمال مدیریت تماس توسط کاربر وجود دارد. به این کدها فیچر کد و یا نامبرینگ پلن گفته می شود. کاربر بر اساس تنظیمات مرکزتلفن می تواند از طریق گوشی خود کار انتقال، فوروارد، شماره گیری سریع، کنفرانس تلفنی و غیره را انجام دهد. نامبرینگ پلن های سانترال پاناسونیک را در بخش کاربری گوشی های سانترال می توانید دنبال نمایید. در سانترال ها و سیستم voip این کدها توسط کارشناس سانترال یا کارشناس voip تعریف می گردد و در اختیار کاربران قرار می گیرد. در این بخش کدهای مربوط به دایورت تلفن ثابت و غیره را دنبال می نماییم. کد دایورت تلفن ثابت برای انجام انتقال تمای تلفن ثابت از یک خط شهری به موبایل یا خط شهری دیگر در مبدا دستورات زیر را روی گوشی تلفن اعمال می کنیم. # شماره مورد نظر*21* ابتدا * سپس عدد 21 و مجدد * را شماره گیری می نماییم. حال شماره مقصد که میخواهیم تماس ها به آن منتقل شود را وارد می نماییم و سپس کید# را فشار می دهیم. برای غیر فعال کردن این کد به ترتیب #21# را شماره گیری می نماییم. شماره گیری سریع # شماره مورد نظر* کد دو رقمی *51* برای غیر فعال کردن این کد به ترتیب از چپ به راست کد # کد دو رقمی *51* را شماره گیری می نماییم. انتقال تماس از خط اشغال به خط دیگر 43#* برای غیر فعال کردن این کد به ترتیب #43# را شماره گیری می نماییم. دایورت در صورتیکه پاسخگو نباشیم # شماره موردنظر*65* برای غیر فعال کردن این کد به ترتیب #65#را شماره گیری می نماییم. آلارم بیدارباش تلفنی #بعد ساعت و دقیقه به دنبال هم*55* برای غیر فعال کردن این کد به ترتیب #55# را شماره گیری می نماییم. دایورت داخلی تلفن سانترال روی موبایل یا تلفن ثابت در صورتی که می خواهید داخلی تلفن سانترال خود را روی موبایل یا تلفن ثابت دایورت کنید با دنبال کردن آموزش ذیل می توانید اقدامات لازم را انجام دهید. 1. گوشی تلفن را بردارید 2. کد 711 را وارد کنید 3. عدد دسترسی به خط شهری (شماره 9) را وارد نماییید 4. شماره ای که می خواهید داخلی دایورت روی آن شود را وارد کنید
* اگر با انجام این مراحل نتوانستید داخلی خود را دایورت کنید این بدان معنا هست که داخلی شما مجوز دایورت یا فوروارد به خط شهری و موبایل را ندارد. برای دادن دسترسی به تلفن سانترال برای دایورت به موبایل و خط شهری تنظیمات زیر را انجام دهید.
1. با تلفن اپراتوری و داخلی که قابلیت مدیریت (تلفن 7730) دارد به دستگاه وصل شوید. با انجام خط زیر وارد محیط برنامه ریزی سانترال شوید. 2. ابتدا * را وارد کنید--> حالا مربع را وارد کنید-->حالا رمز ورود به سانترال را وارد کنید (به صورت پیش فرض 1234 می باشد) 3. حالا با شماره گیری کد 607 برای جک مربوط به داخلی خود گزینه enable را انتخاب و ذخیره نمایید. حالا داخلی شما قابلیت فوروارد تماس های ورودی به سمت خطوط شهری و موبایل را دارد. در صورتی که ابهام یا مشکلی در دایورت تلفن سانترال یا تلفن ثابت روی موبایل یا خط شهری دارید می توانید سوال خود را از بخش "نظر یا پرسش" با ما در میان بگذارید تا کارشناسان پاسخ شما را ارسال نمایند.