شرکت*ها و موسسه*هايي که يک سايت حرفه*اي براي کسب و کار خودشان تدارک ديده*اند مي*توانند رزومه فعاليت*هاي شرکت و محصولات و کالاهاي خودشان و يا خدماتي را که ارائه مي*دهند را در آنجا معرفي کنند و مکاني براي فروش کالا و ارائه خدمات به مشتري*ها و کاربران متقاضي داشته باشند.
طراحي سايت شرکتي را مي توان پر مخاطب ترين بحث در اين حوزه دانست.
بازاريابي اينترنتي هر روز جايگاه اصلي*اش را در بين بازارهاي موجود پيدا مي*کند و با اين روند، بازارهاي هدفمندي ايجاد مي*شوند که لازمه آن دارا بودن طراحي سايت حرفه* ايي متناسب با کسب و کار آن شرکت است.


اصول طراحي سايت شرکتي
طراحي سايت شرکتي که بر پايه اصل*هاي استاندارد بهينه سازي سايت ايجاد شده باشد خواهد توانست در رتبه بندي موتورهاي جستجو، بازار هدفمندي را براي کسب و کار شرکت فراهم کند. طراحي سايت يک شرکت با توجه به نوع کسب و کار و بازاريابي اينترنتي موردنظر و با هدف قرار دادن بازارهاي رقيب توسط کلمه*هاي کليدي مورد نظر آن شرکت و موسسه، طراحي مي*شود تا خواسته*هاي آن شرکت را در عرصه تجارت الکترونيکي تامين نمايد.


بهترين طراحي سايت شرکتي
امکانات قالب و نماي شرکت بايد طوري طراحي شوند که بتوانند رضايت کاربران و مشتري*ها را به خود جلب کنند. لازمه اين کار داشتن گرافيک خوب و زيباست که بتواند اعتماد وو توجه مشتري را برآورده سازد و هدف*هاي اصلي شرکت را در مسير درستي در مقابل مشتري قرار بدهد.


با طراحي سايت شرکتي به چه هدفي مي خواهيم دست يابيم؟
هدف شرکت هاي بزرگ از طراحي سايت ، بالا بردن هدفدار بازار داخلي و خارجي شرکت شان مي باشد. شرکت ها به وسيله طراحي سايت قادر هستند دست به بازاريابي اينترنتي در اندازه بين المللي بزنند و مشتري هايي جهاني براي خود پيدا کنند و با ارتباطات اثرگذاري که فيمابين آنها جاري مي شود مي تواند به رونق کسب و کار و از طرفي به سودآوري منتهي گردد.


موفقيت در طراحي سايت شرکتي
دليل عمده به نتيجه رسيدن طراحي وب سايت شرکتي، قرارگيري اسم شرکت ها در واژه هاي کليدي نظير “شرکت شرکتي” و “بازرگاني جهاني” و “خدمات شرکتي” و غيره است. در اين حالت شما مشاهده خواهيد نمود که کسب و کارتان به موفقيت چشمگيري نسبت به رقيب هاي تان رسيده است، زنگ خوري و برقراري تماس ها با شرکت شما بيشتر شده و زماني خواهد گذشت که نام تجاري شرکت شما در عرصه تجاري همه گير خواهد شد و به معروف شدن شما خواهد انجاميد.


مواردي که در طراحي وب سايت شرکتي بايست رعايت شود:
بکارگيري و استفاده از اين نکات در طراحي وب سايت شرکتي باعث مي*شود موتور*هاي جستجو سايت شما را راحت* تر شناخته و رشد سريعي در نتايج جستجو*ها داشته باشيد


طراحي سايت ريسپانسيو
طراحي سايت ريسپانسيو (طراحي سايت پاسخگو = طراحي وب سايت براي دستگاه هاي تلفن همراه و تبلت و غيره) در حال حاضر به يکي از اصلي ترين لازمه ها در طراحي سايت بدل گشته و با توجه به اينکه حدود ?? درصد گردش ها و جستجوها در فضاي اينترنت به وسيله تلفن*هاي همراه هوشمند و تبلت*ها انجام مي شود، شما با دارا بودن يک سايت هماهنگ با تلفن هاي همراه، به کاربران تان اين قابليت را مي*دهيد که در هر زمان و مکاني با به کارگيري از تبلت و يا موبايلشان وارد سايت شما شوند و فرآيند خريد را به آساني دربه سيله آنها انجام دهند، ريسپانسيو بودن سايت*ها افزون بر کاربران در جهت بهينه سازي موتور*هاي جستجو هم پراهميت مي باشد و به تازگي به يکي از شاخصه هاي رنکينگ سايت*ها در نتيجه هاي جستجو تبديل گشته است.


طراحي سايت بر اساس سئو
به کارگيري از استاندارد*هاي طراحي سايت و ايجاد سايت بر مبناي مولفه هاي بهينه سازي سايت، سايت شما را با الگوريتم*هاي موتور*هاي جستجو هماهنگ مي نمايد و جستجوگرهاي اين موتور*هاي جستجو سايت فروشگاه ساز شما و کالاهاي آن را آسانتر معرفي مي نمايد، با طراحي سايت بر مبناي بهينه سازي سايت رنکينگ سايت تان نتيجه هاي جستجوي خوبي را در هر روز مي تواند به دست بياورد و اين نتيجه به طور روزانه پايين تر مي آيد و فرآيند بهينه سازي و سئو سايت با سرعت بيشتر و آسانتر و با حداقل هزينه مصروفه انجام مي گردد. با بهره گيري از روش هاي سئو، سايت تان در رنکينگ اول نتيجه هاي موتورهاي جستجو قرار مي گيرد و بوسيله آنها تبديل به فضايي براي بازاريابي محصول و خدمات سايت شما مي گردد.


نماد اعتماد الکترونيک در طراحي سايت شرکتي
يکي از دل مشغولي هاي عمده وب سايت هاي شرکتي، توجه نظر اعتماد مشتري ها در محيط اينترنتي است و کارهاي غيرقانوني انجام شده در محيط مجازي سبب گشته کاربران و مشتري هاي مجازي و اشخاص اعتماد اندکي به فروشگاه* هاي شرکتي بکنند، براي برطرف نمودن اين مسئله دريافت نماد اعتماد الکترونيک است، e-namad يا** همان نماد اعتماد الکترونيک يک علامت ديجيتالي مي باشد که از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونيک و زير نظر وزرات صنعت و معدن به منظور وب سايت* هاي فروشگاهي که اصول و قواعد تعيين شده را رعايت کنند، داده مي شود.