در دنیای امروزی که اینترنت به عنوان بخش اصلی و مهم تلقی می شود استفاده از فن و روش های بازاریابی سنتی سودی برای صاحبان کسب و کار نخواهد داشت. بهره گیری از دنیای تجارت الکترونیک و طراحی وب سایت برای مشاغل بسیار مهم و پراهمیت است. کلان شهرهایی مانند تبریز نیز با داشتن صنایع و کارخانه های مختلف نیاز گسترده ای به راه اندازی سایت برای کسب و کارشان دارند.

در رابطه با این موضوع می توان به شرکت های آریان جام، سفیر اسکای، فوم برتر ایرانیان اشاره کرد. این شرکت ها به عنوان فعالان عرصهشیشه بالکن، آسمان مجازی و فوم پلی اتیلن با طراحی وب سایت اقدام به تأسیس شعبه ای دیگر از کسب و کارهایشان در دنیای اینترنت کرده اند. آریان جام به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان شیشه بالکن در ایران و تبریز با وب سایت خود کمک زیادی به معرفی برند خودکرده است. سایت آریان جام با طراحی مناسب و رابط کاربری خوب محصولات و خدماتش را به گونه ای مناسب به مشتریان و مخاطبانش معرفی و عرضه کرده است.


تأثیر وب سایت در کسب و کارهای شهر تبریز


بسیاری از کسب و کارهای موفق تبریز از طراحی سایت سرباز می زنند ولی غافل از این که اینترنت و دنیای مجازی از بسترهای مناسب و مهم کسب و کار است که روز به روز بر کاربرانش افزوده می شود. در این راستا عدم حضور تجارت و کار شما در اینترنت موجب حذف آن خواهد شد. داشتن سایتی مناسب در روابط تجاری و کاری شما مؤثر واقع می شود و طراحی سایت برای کسب و کاری خاص اولین قدم برای جذب مخاطبین است. بی شک یک وب سایت متناسب با حرفه کاری شما تأثیر فوق العاده ای بر روند توسعه کار و حرفه شما خواهد داشت.

تأثیر وب سایت در کسب وکارهای تبریز می تواند شامل موارد زیادی باشد که در این مقاله به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

_افزایش اعتبار کسب و کار

با طراحی سایت مناسب با زمینه فعالیت خود اعتبار کار خود را افزایش می دهید، به طوری که کاربران با ورود به سایت با برند شما آشنا شده و با اطمینان بیشتری اقدام به همکاری با شما می کنند.

سفیر اسکای شرکتی فعال درزمینهٔ سقف کشسان و سقف باریسول با طراحی سایت اختصاصی برای کار و حرفه خود موجب افزایشبرندینگ و رونق کار خود شده است. سفیر اسکای به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ سقف کشسان در ایران و خاورمیانه به خوبی حرفه خود را به نمایش عموم مردم درآورده است.

مخاطبان این سایت با مراجعه به سایت این شرکت با اطمینان بیشتری اقدام به همکاری و خرید می کنند.

_ترویج کسب و کار

با طراحی سایت در تبریز شما در سراسر جهان نیز می توانید کار و حرفه تان را معرفی کنید و موجب ترویج و توسعه کسب و کارتان شوید. داشتن وب سایت هزینه کمتری را نسبت به نداشتن آن برای شما خواهد داشت.

شرکت فوم برتر ایرانیان با داشتن سایتی متناسب با کار خود توانسته است معرف خوبی برای حرفه و محصولات خود باشد. فوم برتر ایرانیان با بهینه سازی سایت خود کمک شایانی به افزایش تجارت الکترونیک خود کرده است. این شرکت که در تبریز مشغول به فعالیت هست با سئوی کلمات کلیدی حرفه خود (یعنی فوم پلی اتیلن , قیمت فوم پلی اتیلن , فروش فوم پلی اتیلن , تولید کننده فوم پلی اتیلن)توانایی فروش محصولاتش به کل ایران را نیز ممکن ساخته است.

_صرفه جویی در زمان

با ارائه وب سایتی مناسب شما امکان برقراری ارتباطی آسان را برای مشتری فراهم می کنید. به این صورت شما نیازی به طراحی و صرف هزینه های اضافی در رابطه با تهیه ابزارهای تبلیغاتی ندارید. هم چنین کاربران برای شناخت اولیه بدون ارتباط حضوری و تماس به راحتی با کار و حرفه شما آشنا می شوند و برای همکاری به شرکت و سازمان شما مراجعه می کنند.

_نداشتن محدودیت زمانی و مکانی

یکی از مزیت های وب سایت برای کسب و کار های تبریز نبود محدودیت زمانی و مکانی است. به صورتی که مشتریان شما در هر ساعاتی از شبانه روز و در هر جای دنیا که بخواهند به سایت دسترسی دارند. همیشه در دسترس بودن کسب و کار موجب جلب رضایت مشتریان نیز خواهد شد.چگونه تأثیر وب سایت تجاری و کاری خود را افزایش دهیم؟داشتن رابط کاربری مناسب و بهره گیری از سئو در کلمات کلیدی کسب و کارتان تأثیر زیادی در افزایش بازدیدکنندگان سایت می گذارد. رابط کاربری به معنای ارائه مناسب محصولات و شناسایی برند شما است. جست و جوی سریع و آسان و طراحی گرافیکی خوب در جذب مشتریان موثر واقع می گردد.

بهینه کردن سایت برای آریان جام و سفیر اسکای که در تبریز فعالیت دارند نتایج خوبی را در برداشته است.

شرکت رسام وب تبریز با فعالیت خود در عرصه افزایش تجارت الکترونیک و ارائه خدمات مرتبط با این موضوع نیز به خوبی توانسته است بر پیشرفت کار و حرفه اش تأثیر بگذارد. رسام وب با طراحی سایت در تبریز عملکرد بهتری را برای مشتریان و صاحبان کسب و کارهای شهر تبریز فراهم کرده است.رعایت اصول بازاریابی محتواییامروزه بازاریابی محتوایی دارای اهمیت زیادی است. به طوری که با ارائه محتوایی غنی و مناسب شما پاسخ گوی بسیاری از سؤالات مشتریانتان می شوید.

هماهنگی با برند تجاری شرکت یا سازمان شما

در این خصوص لوگو ، تصاویر و تمامی المان های گرافیکی باید متناسب و هماهنگ با یکدیگر باشند تا حرفه شما به خوبی معرفی گردد.

نویسنده: مهری رقمی