ویژگی های یک هاست مطلوب از زبان پلیس فتا را میدانید

آپ تایم بودن
هاست
:

معمولاً اكثر شركتها ادعا دارند كه سرویس Hosting آنها 100% آپ*تایم می*باشد كه معمولاً هیچ شركتی این شرایط را ندارد. ولی هر چه میزان آپ تایم بودن یک هاست نزدیک به 100% باشد با کیفیت بودن این هاست را نشان می*دهد. یك شركت معتبر برای اطمینان دادن به مشتری در این مورد می*تواند این امر را تضمین نماید تا در صورت پائین بودن وب*سایت با توجه به خسارت وارد به صاحب آن، غرامت پرداخت نماید.
جهت راستی*آزمائی ادعای این شركت*ها چندین سرویس رایگان جهت مانیتورینگ وب*سایت*تان در اینترنت وجود دارد كه مراقبت ۲۴ ساعته وب*سایت*تان را برعهده گرفته و آن را از نقاط مختلف دنیا کنترل کرده و مرتبا وضعیتش را به شما گزارش دهند. با این سرویس*ها می*توانید مراقب باشید که وب*سایت تان دائما آن*لاین بوده و به درستی کار کند. همچنین مهمتر از آن، هنگامی که وب*سایت روی کامپیوترتان بالا نمی*آید، اول از همه باید مطمئن شوید که مشکل از کامپیوتر شما یا شرکت سرویس دهنده اینترنت*تان است، یا اینکه هاست وب*سایت*تان مشکل پیدا کرده و در همه جا Down شده و با مشکل مواجه شده است.
مهمتر از همه این*که وب*سایت شما مورد حملاتی از قبیل DDOS، DOS و غیره قرار گرفته و از دسترس خارج می*شود، در اولین فرصت با خبر شده و می*توانید به شکل مناسبی عکس*العمل نشان دهید. این عکس*العمل می*تواند هماهنگی*های لازم با پشتیبانی هاست برای بالا بردن منابع سیستم، یا کشف و بلاک کردن افراد حمله کننده باشد. در مطالب آموزشی بعدی تعدادی از این سرویس*ها را معرفی خواهیم كرد.
لذا همانطور كه در بالا گفتیم با استفاده از این سرویس*ها یا سرویس پیشنهادی شركت مربوطه و طبق مفاد قید شده در قرارداد منعقده بین خود و آن شركت درصورتی*كه اتفاقات یاد شده بالا افتاد با توجه به Downtime و میزان خسارت وارده، غرامت دریافت نمائید.
خرید هاست
پشیتبانی*فنی:

با توجه به اینكه اكثر مشتریان سواد فنی در مورد Hosting ندارند لذا پشتیبانی فنی از مهمترین سرویس*های یك شركت خدمات Hosting است كه موارد پیش*فرض آن را باید به مشتری بصورت رایگان ارائه نماید چراكه هر چقدر یک هاست از نظر کیفیت و قدرت قوی، اما پشتیبانی خوبی نداشته باشد یک هاست خوب تلقی نمی*شود. موارد مطروحه در پشتیبانی فنی باید بصورت كامل در قرارداد فی*مابین شركت و مشتری قید گردد و جزئیات فنی این* موارد باید در پیوست فنی قرارداد موجود باشد. تعدادی از موارد پیش*فرض از پشتیبانی فنی در ذیل آمده كه با توجه به نیاز مشتری با توافق روی هزینه*ها می*توانند مواردی را در قرارداد اضافه نمایند.
چند مورد از پشتیبانی فنی:
انتقال*
هاست*
از یک هاست به هاست دیگر
مراقب از پوشه*ها و دیتابیس*ها به صورت جدی
بک آپ گرفتن روزانه
برگرداندن بک آپ
امروزه پشتیبان گیری با استفاده از سیستم محافظت دائمی از اطلاعات (R1Soft) و دسترسی کاربران به بک*آپ صورت می*پذیرد.
همچنین باید شركت تضمین نماید بخشی حفاظت شده جهت قرارگیری سرورهای BackUp در نظر گرفته شده، که بک*آپ های تهیه شده توسط سیستم محافظت دائمی از اطلاعات ، در محلی حفاظت شده از آتش*سوزی و زلزله و سایر سوانح طبیعی و... نگهداری *شود.
همچین سرورهای بک*آپ دارای 2 هارد و تکنولوژی آینه*ای هستند که حتی اگر یک هارد سرور بک*آپ از سرویس*دهی خارج شود ، باز سرور بک*آپ به سرویس*دهی ادامه دهد. شرکت می*بایست در مورد سالم بودن بک آپ*ها و به روز بودن آنها مسئولیت پذیر باشد. در آخر، پاسخ گویی سریع و داشتن کارمندان مجرب و ماهر از ویژگی*های یک پشتیبانی فنی مطلوب می*باشد. ادامه ویژه گی*ها را در مقالات بعدی، ذکر خواهیم کرد.
از
تور تایلند
و تور
ارمنستان
هاست کد دیدن نماید