میزان کاربرد طراحی سایت
میزان کاربرد طراحی سایت




میزان کاربرد طراحی سایت میزان کاربرد طراحی سایت : امروزه شمار بالایی از شرکت ها و کسب و کار هایی که از طریق سایت ها وارد فضای اینترنت شده اند ، نسبت به کاربردی بودن یا کاربر پسند بودن طراحی سایت خود بی توجه می باشند . در اصل منظور از کاربردی بودن یک سایت این است کهه بازدیدکنندگان سایت بتوانند به آسانی به اطلاعات مورد نظر خود دست یابند . اگر یک طراحی وب سایت دارای کاربردی مناسب باشد خود به خود میزان موفقیت کلی و عملکرد سایت افزایش چشم گیری خواهد داشت . ناگفته نماند افزایش میزان کاربرد یک وب سایت در میزان درآمد شما از وب سایت نیز بی تاثیر نخواهد بود .


در مقاله ی امروز قصد داریم شما کاربران عزیز را با راهکار هایی آشنا نماییم که به کمک آن ها بتوانید نرخ کاربرد طراحی وب سایت تان را بهبود بخشید .


طراحی سایت متناسب با تلفن های همراه

. CMS ها در بر دارنده ی دمو آنلاین ، فیلم های آموزشی و آموزش free می باشند .
امروزه با افزایش میزان کاربران دستگاه های هوشمند طراحی وب سایت متناسب با این دستگاه ها یک امر الزامی برای تمامی کسب و کار ها می باشد .


طراحی سایت و اهمیت برنامه ریزی ساختار اطلاعات ؟

اگر می خواهید وب سایتی کاربردی داشته باشید می بایست اطلاعات و محتوای وب سایت تان به صورت برنامه ریزی شده باشند . ممکن است این نکته در نظر کاربران از اهمیت کمتری برخوردار باشد اما اگر بخواهیم از نظر علمی به آن نگاهی داشته باشیم باید بگوییم امروزه رعایت این امر از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چراکه تمامی وب سایت ها می خواهند با استفاده از محتوایی گسترده ، در بازار هدف به جایگاهی مناسب برسند . بر همین اساس برای بخش های گوناگون طراحی وب سایت تان برنامه ریزی داشته باشید و اطلاعاتی که قرار است در بخش های مختلف قرار گیرند را تقسیم بندی کنید و آن ها را به نحوی قرار دهید تا بازدیدکنندگان به آسانی بتوانند آن ها را مشاهده نمایند . سرعت لود صفحات طراحی سایت : آزاردهنده ترین عامل برای یک کاربر ، سرعت پایین بارگذاری می باشد . یکی از اصلی ترین کاراکتر ها در ترک شدن یک وب سایت از سوی کاربران ، سرعت پایین بارگذاری صفحات وب سایت می باشد . یک وب سایت موفق می بایست در یک بازه ی زمانی 4 تا 6 ثانیه ای بتواند به طور کامل بارگذاری شود .





طراحی سایت و پنج کاراکتر مخرب
طراحی سایت
طراحی سایت و پنج کاراکتر مخرب : در مقاله گذشته یعنی مقاله ی " عناصر موثر در عدم زیبایی طراحی سایت " با دو مورد از عوامل تاثیر گذار در اینن راستا آشنا شدیم . در مقاله ی امروز به بررسی 5 کاراکتر موثر دیگر در عدم زیبایی یک طراحی سایت خواهیم پرداخت .
پاپ آپ ها در طراحی سایت :
هنگامی که یک کاربر وارد وب سایت شما می شود اگر با کلیک بر روی هر قسمت از صفحه وارد صفحه ی پاپ آپ شود به شدت آزرده خواهد شد و در کوتاه ترین زمان ممکن طراحی سایت شما را ترک نموده و به وب سایتی دیگر مراجعه خواهد نمود . در واقع به کار بردن این گونه از پاپ آپ ها می تواند جلوه نا مطلوبی به وب سایت شما بدهد .
رنگ بندی نا مناسب در طراحی وب سایت :
یکی دیگر از عوامل موثر در این قضیه استفاده از تعداد رنگ های بالا می باشد . اگر قصد دارید رنگ بندی طراحی سایت تان را انتخاب کنید بهتر است ازز رنگ های خنثی که آزاری به چشم بیننده نمی رسانند استفاده نمایید هم چنین استفاده از ترکیب 3 رنگ برای یک طراحی وب سایت کارآمد کافی وو مناسب می باشد .
طراحی سایت
صفحات طراحی سایت :
نخستین صفحه از هر وب سایت می بایست دارای محتوایی در رابطه با نوع کسب و کار آن وب سایت باشد تا زمانی که یک کاربر وارد وب سایت می شود به آسانی و در زمانی کوتاه اطلاعاتی کلی از کسب و کارتان را دریافت نماید و به راحتی بتواند به دیگر مطالب وب سایت شما دسترسی داشته باشد . با تمام این مباحث باز هم وب سایت هایی دیده می شوند که صفحه ی اصلی آن ها در واقع صفحه ای فرعی با محتوایی همانند یک ویدئو یا گالری می باشد .
عبارات کلیدی در طراحی سایت :
در گذشته برای بهبود بخشیدن به عملکرد کلی یک سایت طراحان وب سایت اقدام به طراحی باکس هایی می نمودند تا با تکرار عبارات کلیدی در آن ها رتبه ی طراحی وب سایت شان را ارتقا دهند . اما امروزه با آپدیت شدن ربات های موتور های جستجو گر نظیر گوگل استفاده از این ترفند نوعی تقلب به حساب می آید و وب سایت مورد نظر از سوی موتور های جستجو گر جریمه خواهد شد .