طراحی سایت و تاثیر اسلایدر ها
طراحی سایت و تاثیر اسلایدر ها : منظور از اسلایدر ها در اصل بخشی از طراحی سایت می باشد که موضوع یا مطلب خاصی را به صورت اسلاید پشت یکدیگر نمایش می دهد . این مطلب خاص می تواند متشکل از اخبار ، تصاویر ، لینک ها ، جدید ترین مقالات و ... باشد . علاوه بر این طراحی اسلایدر ها را می توان به نحوی انجام داد که به طور خودکار حرکت کنند یا مخاطبین بتوانند با یک کلیک ساده آن ها را ورق بزنند . شاید یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از اسلایدر ها در طراحی سایت ، قرار دادن چندین موضوع بدون نیاز به فضای بسیار بزرگ می باشد . با استفاده از مناسب ترین محتوا در بخش اسلایدر وب سایت تان می توانید اهداف وب سایت تان را واضح تر بیان نمایید و نهایتا کاربران بیشتری را جذب نمایید . به طور معمول اکثریت اسلایدر ها در بالای وب سایت ها قرار می گیرند از این رو معمولا اولین جایگاهی خواهد بود که کاربران در بدو ورود با آن رو به رو می شوند لذا بهترین مکان برای جلب توجه کاربران می باشد .
استفاده از تصاویر در اسلایدر :

استفاده از تصاویر با کیفیت و مفهومی گاهی اوقات تاثیری چند برابر محتوا بر روی مخاطبین خواهد داشت . به کمک اسلایدر ها مخاطبین قادر خواهند بود با کسب و کار شما ارتباط نزدیک تری برقرار نمایند .

هدایت کاربران وب سایت :

کاربرد بعدی استفاده از اسلایدر ها در طراحی سایت ، هدایت سریع بازدیدکنندگان وب سایت می باشد . برای این منظور می توانید از دکمه ها و کلید های گوناگون استفاده نموده و صفحاتی از وب سایت که فکر می کنید برای عموم مخاطبین جالب می باشد را به آن ها متصل نمایید تا بازدیدکنندگان بتوانند به کمک کلید های تعبیه شده به آسانی به صفحه ی مورد نظر خود منتقل شوند .
به نمایش گذاشتن روزمه :

با استفاده از اسلایدر ها کاربران می توانند با ورق زدن آن ها به راحتی رزومه شما را مشاهده نمایند و شناختی کلی از کارمندان و محیط کسب و کار شما به دست بیاورد . هم چنین یکی از روش های جلب اعتماد کاربران استفاده از تصویر چهره در کنار رزومه خواهد بود .