طراحی سایت خبرگزاری به عنوان اطلاع رسانی از جمله سایت هایی هستند که دارای بازدید کننده های زیادی دارد .
علت این امر اطلاع رسانی و اخباری است که مورد نیاز همه قشرهای جامعه است.
با توجه به آمارهای موجود در صورتی کهطراحی سایت های خبری مناسب باشد و محتوای بسیار خوب داشته باشد جزو ان دسته از طراحی سایت هایی است که مخاطبان زیادی را به خود جلب می کند.
نکاتی در مورد طراحی سایت خبری را باهم بررسی می کنیم:

نمایش و چیدمان محتوا

در طراحی سایت خبری نمایش و چیدمان محتوا دارای اهمیت بسزایی است.
بازدید کننده با صرف کمترین زمان، خبرهای مورد علاقه خود را مطالعه کند و همچنین خبرهای مربوطه به موضوع اصلی را به راحتی پیدا کند.
پس دسته بندی موضوعات باید به صورت فوق العاده ای چشم نوازی کند و هم در دسترس باشد.

بالا بودن سرعت سایت

یکی از اصول مهم طراحی سایت خبری، سرعت سایت است. در سایت های خبری تعداد بازدید کنندگان سایت بالا است پس در نتیجه سرعت بارگزاری صفحات سایت نیز باید بالا باشد تا بازدید کنندگان زمان زیادی را برای بارگزاری صفحات صرف نکند.
امنیت سایت

طراحی سایتخبری باید از امنیت بالایی برخوردار باشد. تا اطلاعات مهم فاش نشود.
سئو سایت خبرگزاری

زمانی که طراحی سایت خبرگزاری انجام می شود دارای بهترین محتوا و تصاویر را داشته باشد ولی کسی از وب سایت دیدن نمی کند. پس سایت خبری شما ترافیکی نخواهد داشت.
سطوح دسترسی خبرنگاران

طراحی وب سایت خبری باید به خبرنگاران دسترسی بدهد که خبرنگاران خبرهای خود را در سایت آپدیت کنند و در راس خبرنگاران مدیرکل است که تائید خبرهای ارسالی از خبرنگاران را دارد.
مدیریت محتوا

مدیریت محتوا باید پنلی ساده و کاربرپسند باشد که ادمین به راحتی بتواند مدیریت کند. و دسترسی سطوح مختلف را برای خبرنگاران تعریف کند. انتشار خبر به سهولت انجام شود و خبرنگاران با چند کلیک بتوانند خبر خود را منتشر کنند.
کافی ست با طراحی سایت اسپیناس تماس بگیرید تا طراحی سایت خبرگزاری شما با تیم حرفه ای ما انجام گیرد.