طراحی سایت آگهی: دسته بندی خاصی از طراحی سایت، سایت های آگهی هستند. در حوزه ی طراحی سایت دسته بندی های متعددی برای وب سایت ها وجود دارد. طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، وب سایت های خبری و … که برای هر دسته از این وب سایت ها ابزارها و برنامه نویسی های مختلفی نیاز است. و هر یک از این وب سایت ها کارآیی خاص خود را دارند. در این دسته بندی ها یک دسته بندی طراحی سایت آگهی وجود دارد که در آن هر کاربر یک پنل کامل و جامع مختص خود دارد که می تواند با ورود به پنل خود آگهی ثبت نماید. و آگهی های خود را مدیریت نماید. در این مطلب سعی بر آن داریم تا توضیحاتی در ارتباط با طراحی سایت آگهی و امکاناتی که در اختیار مدیریت سایت و کاربران قرار می دهد ارائه دهیم.
طراحی سایت آگهی
طراحی سایت آگهی و نیازمندی ها جزو گروه سایت هایی هستند که برنامه نویسی بسیار پیچیده ای دارند و به طبع امکانات بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. کاربران سایت های مدیریت آگهی می توانند کاملا مدیریت پنل کاربری خود را بر عهده داشته باشند. و اصولا سایت های مدیریت آگهی امکانات یک سایت کامل را برای کاربران فراهم می آورد و کاربران به راحتی می توانند آگهی ها و تبلیغات خود را در وب سایت های مدیریت آگهی قرار دهند. برای آگهی خود زمان نمایش آن را مشخص نمایند و نوع نمایش آگهی های خود را نیز تایین نمایند.
امکانات طراحی سایت آگهی برای مدیریت سایت
در سایت های مدیریت آگهی مدیران سایت می توانند زمان نمایش آگهی ها در سایتشان، هزینه ی مرتبط با هر تایم ماندن در سایت خود را مشخص نمایند. آگهی های ثبت شده در سایت توسط کاربران قبل از انتشار باید به تایید مدیریت سایت برسند. پس از تایید مدیریت انتشار یافته و در وب سایت به معرض نمایش کاربران می رسد. جزئیات فراوانی بسته به جزئیات و حوزه ی کاری مدیریت آگهی می تواند برای سایت توسط برنامه نویسان و مدیران سایت در نظر گرفته شود. امکان ارتقای سطح آگهی ها از نظر زمان نمایش در سایت و الویتی که در سایت در نظر گرفته می شود ارز امکاناتی است که مدیریت سایت به راحتی به آن دسترسی دارد.
امکانات طراحی سایت آگهی برای آگهی دهندگان
آگهی دهندگان می توانند برای آگهی هایی که ثبت می نمایند تصویر یا تصاویر دلخواه خود را در نظر بگیرند. امکانات تغییرات کامل پنل کاربری همچون همچون تغییر رمز عبور نام کاربری آدرس شماره تماس و … . تغییر در تایم نمایش آگهی ارتقای آگهی به درجه های بالاتر. امکان ورود و ویرایش تمامی اطلاعات مرتبط با هر آگهی و درخواست نمایش در هر بخش. اتصال به راحتی به درگاه بانک های مختلف برای پرداخت الکترونیکی بدون حضور فیزیکی یا ارئه درخواست. طراحی سایت آگهی نامه را در این مطلب ببینید.